Wioleta - ocena (1) Jak zawsze smacznie i do syta. Polecam z czystym sumieniem. Uważam, że... Wioleta Adam - opinia (1) Bardzo dobra obsługa, przyjazne miejsce, potrawy bardzo smaczne, Adam Anka - opinia (1) Świetna restauracja z klimatem. Bogate menu, bardzo smaczne jedzenie,... Anka
W. - opinia (1) Bez cienia wątpliwości to moje ulubione miejsce na mapie Gdańska. Wszystkie... W. Mz - opinia (1) Przyjemne miejsce na fajny obiad w azjatyckim stylu. Kuchnia głównie chińska,... Mz Łukasz - opinia (1) Fajna restauracja z bardzo dobrym jedzeniem i miłą, pomocną obsługą. Duże... Łukasz jakość spada w wolne dni (1) Byliśmy stałymi bywalcami, jakość obsługi powoli idzie w dół, szczególnie w... były stały klient Czas oczekiwania na dowóz - 4 h (1) dziękuję Fr3d Totalna porażka (2) Nie polecam i odradzam korzystania z usług tej restauracji. Obsługa na... Karolina Żenada (1) Po zamówieniu złożonym online dzwoni telefon: "przepraszamy, ale czas... KP Zdradziłam Lee's Chinese! Nigy więcej. (2) Jestem stałym gościem Lee's Chinense. Jedzenie zawsze super, obsługa to... Coela Żenada (1) Przez 15 minut nie dostać karty podczas gdy kelnerka mija nasz stolik 4 razy... Mm Ogromne rozczarowanie (1) Chcieliśmy już nawet pominąć milczeniem porażkę, jaką było zamówione z tej... Niezadowolony sosy do przystawek (1) jeżeli chodzi o samo jedzenie - smaczne, porcje słuszne, fajnym pomysłem jest... kasia Szczerze (1) Szału nie ma miałem okazję jadać lepszego chińczyka spróbować można ale jeśli... Krzysztof Tragiczna kelnerka (1) Na samym wejściu zatrzymała nas kelnerka i niemiłym tonem zapytała: "a... sonny Wspaniale! (1) Odwiedziliśmy restaurację 2 dni temu, najedlismy się do syta siedząc w... Cesia polecam! (1) Krotko i na temat, jedzenie - duzo, smacznie i szybko- duzym plusem jest to... marta pysznie ! i duzo ! (1) zamowilem pierwszy raz i si enie rozczarowalem, dania smaczne , duze !... Damian Przykre wspomnienie z wczorajszej wizyty (1) Jako, że przejeżdżaliśmy wczoraj obok restauracji postanowiliśmy wpaść na... nk