Uczta dla zmysłów (2) Przyszliśmy w godzinach obiadowych. Do stolika poprowadził nas sympatyczny... Beata Zmiana na gorsze (2) Kiedyś cudownie, teraz żenada. Nigdy więcej, pozostaną tylko wspomnienia. N. wspomnien czar (2) Kiedys nr1 w trojmiescie jezeli chodzi o chinska kuchnie. Bezkompromisowe... Pet
Brawa dla Lee's Chinese! (2) Kiedy się wchodzi do Restauracji Lee's Chinese otacza nas miły zapach olejków... Zbyszek Uwaga, to nie ta knajpa co kiedyś... (1) Zamówienie przez internet - Ciężko mi to napisać ale czuję się przez... Dod Rozczarowanie! (3) Byłam stałą klientką, niestety po ostatniej wizycie zmienię restaurację na... jolandka Fantastyczne Jedzenie (2) Przyprowadziłem na obiad kolegów aby mogli skosztować prawdziwe smaki azji.... matis bombastycznie (2) Restauracja rewelacyjna piękny ogródek w którym z chcecia przychodzi my z... ania i Zbyszek średnio (2) Wybrałam się, aby zjeść coś szybko po pracy i rzeczywiście długo nie czekałam... M katastrofa (2) jedzenie makabra bez sosu sojowego chili imbiru o soli już nie wspomnę za to... gizzela KOSZMAR (3) BYŁEM W TEJ KNAJPIE ZE ZNAJOMYMI POWIEM TAK JEDZENIE MASAKRA JA SIE PYTAM CO... SAMSON miłe zaskoczenie (3) Właśnie jestem po kolacji wraz z mężem, zamówionej w tejże restauracji, i... Paula bardoz pozytywnie (2) Byliśmy w tym miejscu pierwszy raz i na pewno wrócimy :) obsługa... Klaudia Wielkie rozczarowanie (2) Jestem stałą klientką restauracji Lee's Chinese (chociaż o wiele częściej... Dominika R E W E L A C J A (2) Jestem klientem Lee's Chinese już od ponad dwóch lat, gdy mieli lokal tylko... Smakosz Pyszne jedzenie (2) Naprawdę smaczna chińszczyzna, rewelacyjny makaron sojowy. Jestem... Nata zmiana na gorsze (3) Kilka tygodniu temu, po kilkumiesięcznej przerwie, nie mogąc zamówić... Jola kartuska wymiata (2) W sobotę zabrałam moich przyjaciół, Chłopacy byli zachwyceni! zupa syczuańska... Martyna zmiana na lepsze (2) Świetny wystrój prosty azjatycki styl, jedzenie o wiele lepsze niż kiedyś... Krystek koszmar (2) Nikomu nie polecam. kilkakrotnie jadałem na ul. korzennej a także na ul.... rafazz