Fantazja-Jasień

Przedszkola

Gdańsk, Jabłoniowa 27

K - ocena (1) Córka uwielbiała tu przychodzić. Ciekawe zajęcia, sympatyczne panie,... K Bez szału (2) Przedszkole ze starym placem zabaw ktory od nowosci nie byl restaurowany,... Mama Świetne przedszkole ! (1) Moje dziecko zaczęło chodzić do przedszkola Fantazja w tym roku i muszę... Bartek, tata przedszkolaka
Super przedszkole:) serdecznie polecam:) (1) Przedszkole Fantazja to wspaniałe miejsce dla wszystkich dzieci. Dobrze... Ania Świetne miejsce! (1) Od pierwszych żłobkowych dni w Fantazji córka była zadowolona. Dzieki... Monika Super przedszkole (1) Serdecznie polecam przedszkole Fantazja , poza wspaniała kadrą mają... Mama Wspaniałe przedszkole ! Szczerze polecam ! (1) Wspaniała, wykwalifikowana kadra. Panie kompetentne, pełne energii. Jestem... Natalia Same pozytywy (1) Moja córka chodzi tam od jakiegoś czasu i jest bardzo zadowolona a co... MC polecam (1) My jesteśmy bardzo zadowoleni z przedszkola. Nasze dziecko w niedługim... mama przedszkolaka Przedszkole jakich wiele (1) Zasługuje najwyżej na ocenę dobrą minus. Jest przeciętnie i nasze zadowolenie... rodzice_przedszkolaka