dorota - opinia (1) bardzo nie polecam. Byłam kientką tej firmy. To co z nimi przeżyłam to jest... dorota niezadowolony klient - opinia (1) Poniżej krytyki. Pan Mirek-stolarz to nieporozumienie. Przez 3y miesiące nie... niezadowolony klient Olena - opinia (1) Polecam firmę Fawre za dbałość o każdy szczegół, jakość materiałów i... Olena
Firma godna polecenia (1) W Fawre Zawsze można liczyć na wsparcie techniczne oraz bezcenne uwagi... Iza Polecam (1) Wyceniałem w Fawre zaprojektowanie i zabudowę do całego mieszkania. Po... Piotr specjalisci ds niemozliwych:))))))) (1) Spotkalam sie z wieloma firmami ws zabudowy szafowej do mojego nietypowego... Justyna godni zaufania (1) odbior w terminie, wysoka jakosc wykonania i bardzo dobra obsluga:) bardzo... Justyna Maximum satysfakcji (1) Dwa miesiące temu skorzystałam z usług firmy iKuchnie. Razem z mężem byliśmy... Mirella Fajna szafa i fajna obsługa (1) Wczoraj zamontowali mi szafę. Duża, w sypialni. 4 drzwi przesuwne, 2 lustra,... Happy Polecam tę firmę (1) Zamówiłam niedawno kuchnię do nowego mieszkania. Kuchnia jest otwarta, ale ma... mania_84@interia.pl Dostałam fajną szafę wnękową (1) Zamontowana kilkanaście dni temu szafa wnękowa, 3 drzwi: płyta meblowa jasne... Gosia Bardzo rzetelna firma. (2) Jestem Bardzo zadowolony z usług tej firmy. Po pierwsze spotkanie z... Damian