Rafał - opinia (1) Byłem tam wczoraj wieczorem, ale kelnerka przez jakieś 20 minut nie podeszła... Rafał Nie polecam (1) Szkoda że na drzwiach wisi plakat "Gdańsk za pół ceny" a po zamówieniu... D POLECAM ! POLECAM! POLECAM! (2) Świetne miejsce, przemiła atmosfera, profesjonalna obsługa, wnętrze urządzone... Monika Warszawa
Polecam (1) Błyskawiczna i sympatyczna obsługa i oczywiście przepyszne desery oraz... jul Bardzo mile spędzony czas (1) Polecam kawę (moim zdanie najsmaczniejsza kawa z 3mieście) i desery... Piotrek Nie pijcie tu KAWY !!! (2) Kilkakrotnie korzystałem już z tej kawiarni, zarówno w Gdański jak i Sopocie.... Test Polecamy ! (1) Bardzo polecamy ten lokal – przede wszystkim wyśmienita kawa i miła... Joanna i Jakub Polecam (1) Podają tu jedne z najlepszych kaw w Trójmieście. Ponadto bardzo podoba mi się... gos ;) (1) Wspaniałe miejsce z super ludźmi. Byłam z rodziną która mnie odwiedziła na... Maaadzia GORĄCO POLECAM (1) Ten lokal ma niepowtarzalny klimat! Bogate menu. Przepyszne desery i sałatki.... Tweety Faaajne (1) Najtaniej nie jest, ale kawy, koktajle i desery bardzo dobre, klimat bardzo... iks :)wow! (1) ostatnio miałam okazję rozpocząc imprezowanie urodzinowej mojej koleżanki... Kate przypadkowa prośba w dniu 26.12.08 (1) Serdeczne podziękowania dla "sympatycznych" pań kelnerek z dnia 26.12.08 w... Ewa ekstra (1) bardzo fajne, tylko ze te ceeny.. ale i tak jak na caffeterię tanio :) axel dorotam87 - opinia (1) Ostatnio miałam okazję być w Cafe Ferber. Było to całkiem przypadkiem, ale... dorotam87