Bardzo dobrze i tanio! (1) Wpadłam przypadkiem, zostałam na dłużej. Miła obsługa i przepyszny krem z... Ona Super tanio! (1) Byłam w weekend na ul. Długiej w Gdańsku, zobaczyłam, iż Cafe FERBER zmieniło... Magda fatalna obsługa (1) Właśnie wróciłam z Cafe Ferber oburzona zachowaniem kelnerki. Stawiając na... Hanna
Idealne jedzenie (1) Lokal oferuje naprawdę świetne jedzenie. Byłem kilkukrotnie i za każdym razem... zachwycony Porażka (1) Byliśmy z partnerem w ubiegłą sobotę wieczorem. Zamówiliśmy herbatę, wino... Gdańszczanka Do lokalu przychodzę z chęcią, niestety obsługa niechętna. (1) Miejsce, wystrój, propozycje w menu gwarantują miło spędzony czas. Jednakże... Katarzyna przyzwoity lokal (1) Główną zaletą miła, szybka obsługa. Dalsze to bardzo dobra lokalizacja-... am moja opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z obsługi bardzo mila sympatyczna bez zadnych... Joanna Żak Mieszane uczucia (1) Patrzę na opinie niżej o obsłudze i trochę się dziwie. Bo bywam tam dosyć... dash uwielbiam kawiarnie Ferber w Gdansku! wnetrze i ogrodek (1) pub w Sopocie moze juz mniej, ale tez tam milo p Polecam Wszystkim..... (1) Wystrój extraklasa(w Londynie i Berlinie takich nie ma) ,menu bogate i... Trebor gdanszczanin - opinia (2) capucino waniliowe okazało sie że jest z cukrem waniliowym do pieczenia i do... gdanszczanin Obsługa masakryczna! (1) Powiem szczerze, że to co spotkało ostatnio mnie i moich znajomych przechodzi... niezadowolony klient Beznadzieja (1) Byłam pierwszy raz i ostatni. Obsługa zachowała się wobec mnie i moich... asia co za porażka :-( (1) W końcu po wielu próbach udało się zorganizować spotkanie z koleżankami z... żuczek jakoś zawsze tu wracam :) (1) Począwszy od samego otwarcia jestem fanką Ferber Cafe. Czasem czuję przesyt i... Poszukująca wrażeń idealne miejsce do spotkań (1) takich właśnie miejsc brakuje na naszej gdańskiej starówce! obsługa jest... miaka Beznadziejna obsługa (1) Przychodziłam tam parę razy z chłopakiem we wrześniu. Raz kelnerka na moich... Ola kawa super (1) Odwiedzam regularnie Cafe Ferber i uważam że kawy i desery sa super...co do... de vito MASAKRA ! (1) Zamówiłam lody Boski orzech...jem a Tu nagle ZŁAMAŁAM SOBIE ZĘBA NA PÓŁ ! (... zła