Ferrara Sopot Pizza

Pizzerie

Sopot, Króla Jana Kazimierza 1

Artur - ocena (1) Fajnie nie samowi Artur A - ocena (1) Najwyższa jakość. Super smak. A Natalia - opinia (1) Bardzo smaczna pizza, super składniki :) Natalia
Ania Pietraszewska - opinia (1) Pyszna pizza, przemiła obsługa, krótki czas oczekiwania jak na tak duża... Ania Pietraszewska oskar - opinia (1) świetna pizza , miła obsługa. najlepsza pizza w mieście oskar Mikołaj - opinia (1) Przepyszna pizza, polecam z całego serca. Mikołaj Tomek - opinia (1) Kiedyś ta pizzeria była lepsza, gdy ostatnio byłem, nie byłem już zadowolony Tomek Ewa - opinia (1) dojazd do klienta porażka ,troszkę mało składników oszczędność:( Ewa Gosia R. - opinia (1) Świetna pizza! Najlepsza w Sopocie. Chrupiące ciasto, nawet w dowozie. Czuć... Gosia R. Iga - opinia (1) Uwielbiamy z Mężem testować pizzerie w Trójmieście i...okazuje się, że mamy... Iga Mila - opinia (1) Polecam w 100%. Na pizzerie trafiliśmy przez przypadek przechodząc obok.... Mila Gabi - opinia (1) Przepyszna pizza, najlepsza jaką jadłam w Sopocie. Świetne składniki i uroczy... Gabi