Zdarzenie dzisiaj na Fikakowie około 19. (1) Czy ktoś z Państwa mijał dzisiaj , albo był w pobliżu pewnego zdarzenia które... K. Smierc dzikow (3) Wczoraj dopiero się dowiedziałam co zrobił pewien mieszkaniec bloków Panoramy... Adi Szkoła podstawowa Wielki Kack (2) Witam, Proszę powiedzcie do jakich szkół chodzą wasze dzieci (1-3). Wkrótce... Asia
Pediatra w okolicy Wielki Kack/Karwiny/Dąbrowa (13) Witam ! Niebawem przeprowadzam się w dziećmi na Fikakowo z centrum i... aurelia Internet (2) Czy ktoś z Was zmienił UPC na światłowód Orange i może się podzielić opinią?... Shy Fikakowo - opinie i oceny (7) Fikakowo to stara nazwa części Wielkiego Kacka pomiędzy ulicami Źródło Marii... trojmiasto.pl Straż policja i pogotowie w nocy z 21 na 22 listopada (1) Czy ktoś wie dlaczego w nocy z 21 na 22 listopada przy Gryfa Pomorskiego były... Aga Para która głośno uprawia seks na ulicy Damroki 12 (3) Od kilku miesięcy już zmagamy się z nietypowym,wstydliwym i dokuczliwym... Jadwiga Piła motorowa (3) Przy ulicy Górniczej w domu jednorodzinnym mieszka człowiek, który w sobotę i... Ed Jak sie mieszka na Fikakowie? (1) Prosze o opinie: Jak ogolnie sie mieszka i jak np. z przedszkolem, szkola?... A. Poszukuję czasowej opieki nad psem (1) Poszukuję czasowej, odpłatnej opieki nad psem (tydzień w wakacje), w... ikabg przedszkola publiczne w Gdyni Karwiny/Wielki Kack (26) Witam, czy ktoś z Państwa posyła dziecko do przedszkola publicznego w tym... zosia85 sklep Merkus Fikakowo (12) Byłem klientem z przypadku.To jest karygodne zachowanie osoby pracującej... ADWOKAT merkus (1) Ile zarabiają kier. za werbowanie kadry zawodowej.Kto i dla kogo jest białym... emeryt Karwiny ul. Górnicza jak się tam mieszka? (3) Dziewczyny z Gdyni.. Mam prośbę.. Mamy możliwość zamieszkać ba ul Górniczej... Mamks Solarium z tubami (1) Poszukuję solarium z tubami stojącymi - najchętniej Fikakowo i okolice. Z... A. Fikakowo, bieganie, 10 km, półmaraton a może maraton i dalej beze mnie. (3) Biegam od dwóch lat, 41 lat na karku, dyszek (w sensie dystansów 10 km,... Witosław:) Bieganie Fikakowo/Wlk. Kack (3) Szukam osoby chętnej do wspólnego pobiegania i przygotowań do biegu... Łuki