Pełen profesjonalizm i zaufanie (1) Korzystałem z usług Pana Piotra przy kredycie na mieszkanie. Kompletnie się... Mateusz Preofesjonalizm w pełni tego słowa znaczeniu (1) Polecam bardzo Pana Piotra, od samego początku przedstawił sprawę jasno, nie... Sebastian Profesjonalizm w 100% (1) Pan Piotr potrafi znaleźć rozwiązanie nawet w bardzo trudnych sytuacjach.... Bartosz
Bardzo dobry doradca (1) Profesjonalne podejście do tematu. Duża pomoc przy wszelkich formalnościach.... Iwona i Maciej Dziękujemy (1) Ogromna wiedza, profesjonalizm, rzetelność, zaangażowanie. Gdyby nie pan... Emilia i Arek Dziękujemy Panie Piotrze (1) Marzenia się spełniają :)Pan Piotr Pomógł nam bardzo szybko załatwić kredyt... Magda i Karol Bardzod dobry doradca (1) Profesjonalna obsluga. Bardzo dobra komunikacja z klientem. Szybka odpowiedz... Michal Z Świetny i konkretny doradca (1) Do pana Piotra trafiłem po przeczytaniu opinii na trojmiasto.pl i muszę... Mateusz 100% Profesjonalizmu (1) Polecamy każdemu, kto potrzebuje rzetelnego i profesjonalnego doradcy.... Iza i Rafał Super! (1) Próbowaliśmy wziąć kredyt poprzez "OF" i niestety nie udało się, wszystko na... Agnieszka i Szymon Najlepszy doradca (1) Bardzo polecam usługi Pana Piotra, szeroki wachlarz ofert pozwala... Basia Zadowolony klient poleca zatem współprace dalej:-) (1) Krótko i zwięźle!:-)Dostałam nr do Pana Piotra od koleżanki która widziała ze... G. Pełen profesjonalizm (1) Pan Piotr znalazł wyjście w naszej dość zawiłej sprawie kredytowej.... M&J Paweł - opinia (1) Profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu. Gorąco polecam Pana Piotra jako... Paweł Profesjonalizm to drugie imię Pana Piotra (1) Dzięki zaangażowaniu Pana Piotra już niebawem odbieram klucze do własnego M.... JS Najlepszy doradca (1) Witam.Starałem się kilkakrotnie o kredyt hipoteczny ale bezskutecznie. Żaden... Adam opinia (1) Doradztwo finansowe które pan Piortr prowadzi jest na najwyzszym poziomie... Justyna Fantastyczna doradca (1) Każdemu kto pragnie mieć najlepsze warunki kredytu polecam Pana Piotra... Daniel Doradca godny polecenia (1) Wybór Pana Piotra był strzałem w 10! Rzetelna i profesjonalna pomoc,... Kolaskowie Szybko i skutecznie!! (1) W raz z narzeczonym mieliśmy przyjemność korzystać z usług Finansowego Piotra... Agnieszka i Michał