Małgorzata - opinia (1) Zdecydowanie mogę polecić Pana Piotra. Fachowa i skuteczna pomoc, dużo... Małgorzata Paulina - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Sprawnie i szybko. Polecam :) Paulina Asia - opinia (1) Pan Piotr i jego załoga to gwarancja najlepszej jakości! Jeśli kredyt, to... Asia
Grzegorz Z - opinia (1) Fachowa pomoc w kredytobiorstwie! Rozmawialiśmy z kilkoma doradcami w... Grzegorz Z Wrzosek - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam. Miła obsługa i profesjonalne podejście do... Wrzosek Anna Karaszewska - opinia (1) Niezwykle profesjonalne i miłe podejście do klienta. Duża pomoc w szybkim... Anna Karaszewska Daniel. G - opinia (1) Szybko i fachowo, widać że ich celem jest zadowolenie klienta :) Daniel. G Wojciech - opinia (1) Skorzystałem z usług pana Piotra w celu zamiany mieszkania na większe. Nie... Wojciech Kasper - opinia (1) Fachowość oraz profesjonalizm od samego początku do końca. Kontakt na bieżąco... Kasper Wiktoria - opinia (1) Warto skorzystać z profesjonalnej pomocy. Wszystko sprawnie rozegrane,... Wiktoria Sara - opinia (1) Na pana Piotra trafiliśmy przypadkiem, przeglądając strony internetowe.... Sara Łukasz - opinia (1) Świetna opieka Pani Gosi przyspieszyła oraz ułatwiła proces kredytowy. Gorąco... Łukasz Mateusz P. - opinia (1) Szczerze polecam Pana Piotra wraz z zespołem. Profesjonalizm i doświadczenie... Mateusz P. Kamil Sałacki - opinia (1) Po raz kolejny korzystałem z usług Finansowy Piotr. Zespół Pana Piotra z... Kamil Sałacki Mariusz - opinia (1) Polecam korzystanie z usług Pana Piotra. Cały proces ubiegania się o kredyt... Mariusz Marcin Zaremba - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Będąc laikiem w sprawach kredytowych Pan Piotr sprawił,... Marcin Zaremba MiK - opinia (1) finansowy piotr- nie mogliśmy trafić lepiej. Dzięki fachowej pomocy Pana... MiK Piotr - opinia (1) Za pośrednictwem Pana Piotra staraliśmy się o kredyt hipoteczny. Wszystko... Piotr Sebastian - opinia (1) Profesjonalne i rzetelne przeprowadzenie przez cały proces. Polecam Sebastian Bartłomiej - opinia (1) Wszystko przebiegło bardzo szybko i sprawnie i fachowo. Polecam serdecznie... Bartłomiej