Julia D. - ocena (1) Z całego serca polecam Panią Małgorzatę Stępkowską, która przeprowadziła... Julia D. Dawid - ocena (1) Zdecydowanie polecam. Proces refinansowania kredytu z pomocą p.Gosi zakończył... Dawid db - ocena (1) Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście. Czułam się zaopiekowana i śwaidoma... db
Sabina Ł - ocena (1) Z całego serca polecam współpracę z Panią Renatą Król. Mimo iż spotkałyśmy... Sabina Ł Maryna - ocena (1) Bardzo polecam usługi Pani Renaty, pełen profesjonalizm i doświadczenie.... Maryna Piotr - ocena (1) Pan Piotr i jego zespół sprawnie przeprowadził Nas przez proces uzyskania... Piotr Patryk Maciejewski - ocena (1) Dziękuję Pani Gosi Stępkowskiej za profesjonalne doradztwo, pomoc i... Patryk Maciejewski Dominik - ocena (1) Gorąco polecam Panią Mirkę. Przez cały, niezwykle skomplikowany proces... Dominik Łukasz - ocena (1) Polecam, uzyskalismy kompleksową pomoc przy kredycie 2%. Przed wprowadzeniem... Łukasz Damian - ocena (1) Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w sprawę klienta, a do tego miła... Damian Tomek - ocena (1) Polecam pomoc Pana Piotra i jego Zespołu - w pełni profesjonalne i... Tomek Alicja - opinia (1) Wszystko zostało załatwione sprawnie i profesjonalnie. Polecam Panią Mirkę! Alicja Daria Salach - opinia (1) Jak najbardziej polecam współpracę z p.Piotrem. Kompleksowo, rzeczowo i... Daria Salach Przemysław - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Wszystko załatwione sprawnie w bardzo miłej atmosferze.... Przemysław Patryk - opinia (1) Współpraca z Panem Piotrem to była czysta przyjemność w drodze do uzyskania... Patryk Karolina & Karol - opinia (1) Z całego serca polecamy współpracę z Panem Piotrem i jego pracownikami.... Karolina & Karol Marek - opinia (1) Pomimo dobrej sytuacji finansowej nie miałem z małżonką zdolności kredytowej... Marek Marcin - opinia (1) Pełen profesjonalizm i obsługa na najwyższym poziomie. Bardzo dobra... Marcin Paweł Sz. - opinia (1) Najpierw wystawiłem opinie na Google ale tutaj daję też;) Gorąco polecam!... Paweł Sz. Tomek - opinia (1) Szybko i konkretnie, tak jak powinno być!, polecam! Tomek