Izabela i Daniel - opinia (1) Profesjonalne podejście do klienta, pełne zadowolenie z świadczonych usług.... Izabela i Daniel Iga - opinia (1) Z usług Finansowego Piotra korzystaliśmy po raz pierwszy i jestem przekonana,... Iga Żaneta&Łukasz - opinia (1) Miła, kompleksowa a co najważniejsze uczciwa obsługa. Finansowy Piotr... Żaneta&Łukasz
Marek Wolczynski - opinia (1) Wymarzone mieszkanie znalezione, ale co dalej jeśli gotówki na jego zakup... Marek Wolczynski Maciej - opinia (1) Pan Piotr podszedł do naszego problemu kredytowego z najwiekszym... Maciej Wojciech - opinia (1) Bardzo konkretna pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego. Począwszy od... Wojciech Natalia - opinia (1) Współpraca z Panem Piotrem pozytywnie nas zaskoczyła! Mieliśmy okazję... Natalia Dorota D - opinia (1) Po nieudanym spotkaniu z doradcą kredytowym, zaczęliśmy szukać w internecie... Dorota D Najlepszy wybór! - opinia (1) Szczerze polecamy! Pan Piotr to odpowiednia osoba dla ludzi chcących załatwić... Najlepszy wybór! Michał i Ania - opinia (1) Profesjonalna obsługa polecam szybko załatwiony kredycik Michał i Ania Piotr - opinia (1) Pan Piotr to profesjonalista w swojej dziedzinie. Zna sie na rzeczy. Pol... Piotr Aleksandra Wiśniewska - opinia (1) Pan Piotr Witecki to godny polecenia doradca finansowy. Jego wiedza,... Aleksandra Wiśniewska Polecam! (1) Szczerze polecam! Wzorowa współpraca z klientem, miła atmosfera, pomoc na... Patryk Stefanowski Marek i Agnieszka z Gdańska - opinia (1) Bardzo staranne i profesjonalne podejście do klienta. Bardzo wnikliwa analiza... Marek i Agnieszka z Gdańska Profesjonalna obsługa (1) Trafiłem do pana Piotra z polecenia. Chodziło o kredyt hipoteczny na zakup... Mikołaj B. Kredyt hipoteczny (1) Po raz drugi skorzystaliśmy z usług Piotr Finansowy .Polecam Panią Renatę... Ewa,Irek K. Pełen profesjonalizm - Polecam (1) Pan Piotr od początku naszej, mojej i męża, przygody związanej z ubieganiem... Agata Grynia Izabela B. - opinia (1) Bardzo polecam usługi pana Piotra ze względu na indywidualne podejście i... Izabela B. Najlepszy ekspert kredytowy w 3mieście (1) Pan Piotr to człowiek, który zna się na rzeczy. Przede wszystkim czuć, że... Jakub Szarmach Profesjonalny przewodnik w skomplikowanym świecie finansów (i do tego sympatyczny :)) (1) Jak się okazało, wiedza doradcy finansowego dramatycznie różni się o tej,... Inwestorzy