Magdalena - opinia (1) Pan Piotr pomógł nam szybko i profesjonalnie zmienić nasz stary kredyt... Magdalena Dominika C. - opinia (1) Szczerze wszystkim polecam! Obsługa bardzo profesjonalna. Dzięki fachowej... Dominika C. Paula P. - opinia (1) Pan Piotr to najlepszy ekspert w swoim fachu. Ogromna kompetencja i... Paula P.
Wojciech - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z pomocy jaka otrzymałem. Wszystko spokojnie i jasno... Wojciech Daria - opinia (1) Polecam z całego serca współpracę z Finansowym Piotrem i całym zespołem,... Daria Łukasz - opinia (1) Mega profesjonaliści!!! Pomoc od samego początku aż do wypłaty pieniędzy.... Łukasz Michał - opinia (1) Duży profesjonalizm, kultura i zaangażowanie. W czasie 3 miesięcy udało się... Michał Sebastian - opinia (2) Z Panem Piotrem miałem doczynienia już po raz kolejny. Tak jak za pierwszym... Sebastian Magdalena Sawczuk - opinia (1) Zbieram się do napisania opinii od dwóch miesięcy. Szybciej panu Piotrowi... Magdalena Sawczuk Michał - opinia (1) Dziękuję za współpracę, kolejny raz jestem usatysfakcjonowany. Korzystne... Michał Tomasz - opinia (1) Gorąco polecam. Uzyskałem pomoc przy 2 kredytach, wszystko załatwione szybko... Tomasz Paweł - opinia (1) Profesjonalizm, wszystko przebiegło sprawnie. Dzięki panu Piotrowi kupiliśmy... Paweł Rekordziści :) - opinia (1) Pomoc Pana Piotra i Pani Małgosi przy naszym kredycie hipotecznym jest... Rekordziści :) Marek - opinia (1) Pan Piotr pomógł dobrać odpowiedni bank do udzielenia kredytu hipotecznego, a... Marek Joanna - opinia (1) Fachowa obsługa, profesjonalne podejście do klienta Joanna Magdalena - opinia (1) Pan Piotr jest osobą bardzo profesjonalną i pomocną. Cały proces kredytowy... Magdalena pst - opinia (1) Szybko i sprawnie. 2 wizyty, reszta mail/telefon. Kredyt na spoko warunkach w... pst Sylwester - opinia (1) Pan Piotr jasno i profesjonalnie przedstawil oferty kredytu hipotecznego i... Sylwester Joanna - opinia (1) Pana Piotra znalazłam w internecie. Już po pierwszym spotkaniu odniosłam... Joanna Michal - opinia (1) Profesjonalna pomoc w doborze kredytu i późniejszej jego obsłudze -... Michal