Łukasz - opinia (1) Wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione, lwia część zrobiona za mnie. W... Łukasz Szymon - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z udzielonego wsparcia i profesjonalnej obsługi.... Szymon Agnieszka - opinia (1) Szukając doradcy kierowałam się opiniami w google i bliskością miejsca... Agnieszka
Jakub - opinia (1) Cenna pomoc w otrzymaniu kredytu hipotecznego i pomoc w jego realizacji.... Jakub Ola D. - opinia (1) Pan Piotr to doradca na poziomie. Łatwo jest się umówić z nim na spotkanie za... Ola D. Piotr S. - opinia (1) Dzięki panu Piotrowi i jego zespołowi proces uzyskania kredytu był znacznie... Piotr S. Agata - opinia (1) Zdecydowanie polecam Pana Piotra :) Agata Monika - opinia (1) Zdecydowanie polecamy! Pełen profesjonalizm. Na "Finansowego Piotra"... Monika Ania F - opinia (1) Polecam serdecznie biuro "Finansowy Piotr" wszystkim, którzy potrzebują... Ania F Gosia,Darek - opinia (1) Podjęliśmy decyzje o wzięciu kredytu hipotecznego kilka miesięcy temu, a jak... Gosia,Darek Leszek - opinia (1) Aby opisać "współpracę" z Panem Piotrem przychodzi mi na myśl głównie jedno... Leszek Agata - opinia (1) Obsługa, wiedza oraz znajomość branży- są to jedne z wielu atutów firmy... Agata Małgorzata - opinia (1) Zdecydowanie mogę polecić Pana Piotra. Fachowa i skuteczna pomoc, dużo... Małgorzata Paulina - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Sprawnie i szybko. Polecam :) Paulina Asia - opinia (1) Pan Piotr i jego załoga to gwarancja najlepszej jakości! Jeśli kredyt, to... Asia Grzegorz Z - opinia (1) Fachowa pomoc w kredytobiorstwie! Rozmawialiśmy z kilkoma doradcami w... Grzegorz Z Wrzosek - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam. Miła obsługa i profesjonalne podejście do... Wrzosek Anna Karaszewska - opinia (1) Niezwykle profesjonalne i miłe podejście do klienta. Duża pomoc w szybkim... Anna Karaszewska Daniel. G - opinia (1) Szybko i fachowo, widać że ich celem jest zadowolenie klienta :) Daniel. G Wojciech - opinia (1) Skorzystałem z usług pana Piotra w celu zamiany mieszkania na większe. Nie... Wojciech