Firma Mirbud - opinie

Ktoś z Was się spotkał z firmą Mirbud? Jeżeli tak to proszę o opinię na jej temat. Z góry dzięki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Firma Mirbud - opinie

uważajcie na firmę od zabudowy meblowej nazwisko żabka lub mogą być inne, firmy też różne, umowy nieprecyzyjne, wykręty, ściemy i czekam 5 miesięcy po wpłacie 21 tysięcy, salony może mieć w gdyni, Gdańsku i nie wiem gdzie jeszcze, poleca forum GK 24 ,,meble bono,, i adresy linków i opinie ludzi oszukanych- po prostu- nie dawajcie grosza wcześniej bo będą kłopoty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Firma Mirbud - opinie

a o firmie MARBUD nie wiem nic, opisałam inne firmy, ale ten ma pod innymi nazwami i każdą trzeba sprawdzać. Sprawdzajcie firmę zanim coś zrobicie, nazwiska i wszystko o niej. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Firma Mirbud - opinie

Mogę wiedzieć czemu to piszesz w moim wątku - zapytaniu? Pytałem o Mirbud a nie o jakąś żabkę... Łapy w dół....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Firma Mirbud - opinie

Moja firma była podwykonawcą dla firmy MIRBUD S.A., odtrzymałem zaliczkę na materiały, w trakcie wykonania wszystko wyglądało profesjonalnie i pewnie, chociaż traktowanie podwykonawców to starożytny egipt. Panującą w tej firmie normą jest, że podwykonawcy podpisują dokumenty inblanko i może wrócą od szefa podpisane, może nie, nigdy nie wiadomo kiedy np - aneks do umowy rozszerzający zakres prac (a co za tym idzie kwotę należności) może wrócić w temrminie wykonania pracy, może nie wrócić.. zazwyczaj nie wraca a pracę trzeba wykonać pod groźbą nie dotrzymania terminu (dzięki czemu niewolnictwo odbywa się w pełni legalnie, bo przecież skoro robota wykonana a aneks do tej pory nie wrócił podpisany to czemu by za niego płacić) :) Od roku czekam na zapłatę sa swoją pracę (moim pracownikom musiałem niestety wypłacić pieniądze z własnej kieszeni) i co miesiąc słyszę, że już pod koniec następnego miesiąca nastąpi rozliczenie. Każdorazowo na wezwanie do zapłaty reagują jakąś nową notą obciążeniową (w trybie oświadczenia, że ta wypłata na którą czekam już rok została właśnie uszczuplona o jakąś kolejną kwotę). Odbiory końcowe nie zostały podpisane przez ponad pół roku po otwarciu obiektu. Reasumując, współpraca z tą firma to świetny sposób na stracenie kilku miesięcy życia i stracenie dużej kwoty pienieżnej oraz absolutnie zerowe szanse na uczciwy zarobek. Przestrzegam przed tak doskonałymi oszustami, bo po podpisaniu umowy nie ma się już jak przed nimi obronić. Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

O jakim Mir Budzie piszesz ? Też miałem z nim do czynienia i do dzisiaj boli . Straszny kombinator o ile to ta sama osoba
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie radzę Ci spotykać się z tą firmą, omijaj szerokim łukiem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cwaniaki nie płacą ostatnich faktur i mają głęboko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety ja tych firm nie znam więc na dobrą sprawę nie mogę nic o nich powiedzieć. W sumie to ja również prowadzę firmę i muszę przyznać, że staram się wdrażać różne innowacyjności. Muszę przyznać, że jak czytałem wpis https://www.connecto.pl/jak-elektroniczny-obieg-dokumentow-wplywa-na-dzialanie-firmy/ to teraz już dokładnie wiem jak elektroniczny obieg dokumentów wpływa na działanie firmy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Budowa domu w bliskich okolicach trójmiasta (14 odpowiedzi)

Witam Was, Powaznie rozważam lub wręcz prawie podjąłem decyzje o budowie domu w okolicach...

Czy ktoś zna firmę verte invest? (3 odpowiedzi)

Chodzi mi o jakość i współpracę?

W co inwestować w XXI wieku? (24 odpowiedzi)

Witam, Dział dotyczy deweloperki i nieruchomości są oczywiście dobrym kapitałem, lecz nie każdy...