Firma "PAPKA" z Chojnic

Temat dostępny też na forum: Pogodne
Witam
Szukam opinii o firmie "PAPKA" z Chojnic
Zajmują się meblami kuchennymi.
Co sądzicie o tej firmie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Firma

Postępowanie z Firmami z Kaszub i małych miejscowosci!

1.Wszystkie umowy na papierze z terminem wykonania
2.Cały projekt na papierze ze szczegółowym opisem materiału faktury i ceny
3. Za wykonaną pracę rządaj zawsze rachunku lub faktury i nie daj sie nabrac na taniej o VAT bez faktury bo to sciema i problemy z reklamacja.
4. Jeśli firma rzada zaliczki na materiały to krzak firma unikaj.
5. Zapłata w pełnej kwocie tylko po wykonaniu wszystkich prac w terminie bo inaczej nie doprosisz się regulacji szuflad i drzwiczek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Firma

Do asymilacji.
1.To chyba już jest standard, że każda legalnie działająca firma podpisuje umowy(nieuczciwi klienci to również plaga)
2.Projekt bardzo często ulega zmianie więc zazwyczaj jest klauzula iż dokładny pomiar jest wykonywany przed montażem, jeśli nie ma to trzeba jej zarządać aby podczas montażu nie usłyszeć"a bo tu trzeba było przyciąć i coś przerobić wiec Panie dopłaci"
3.Spokojnie można zrezygnować z faktury jeśli firma wyda CI druk przyjęcia pieniędzy KP, zastrzeż jednak aby na nim było jasno ujęta za co płacisz oraz, że jest to kwota netto
4.Z tym się nie zgadzam. Firmy z Gdańska, Warszawy itp. miejsc również pobierają zaliczki. Jest to uzależnione od wielkości realizacji. nie mam tu na myśli firemek 5 osobowych ale stolarnie zatrudniające po 20-50 osób. Jeżeli zlecenie nie przekracza powiedzmy 5 000zł to nikt nie będzie się pchać w zaliczkowanie ale przy kuchni za 18 000 nie wyobrażam sobie aby wykonawca sponsorował zleceniodawcy materiał.
5.Zapłata w pełnej kwocie po odjęciu zaliczki oraz jeśli było spóźnienie w terminie realizacji, również kar umownych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ad. 4 - Jeżeli klient nie chce wpłacić zaliczki, to klient krzak, unikaj!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Firma

Robili nam kuchnię w styczniu i jest całkiem niezła i tańsza była niż inne co tutaj oglądalismy. Tak jak obiecali wszystko się zgadzalo. O jeden dzień termin tylko przełożyli, bo jak się okazało ustalilismy sobotę, a ich pracownicy w sobote nie pracuja. Jeżeli chodzi o papiery to wszystko dostałem co chciałem jeszcze przed zamontowaniem kuchni. Troche zaryzykowala żona, bo tak z ulotki ale się opłacalo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Firma

Moja koleżanka ma w Pruszczu Gdańskim od nich kuchnię w połysku i jest rewelacja. Mąż za tydzień wraca z pracy w Niemczech i robimy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Firma

Nie robiłem jeszcze u nich ale na pewno zachowują ciekawy styl bo widzialem u jednego developera na mieszkaniach ich wystawki z logiem .. szczegolnie komody zwrocily moja uwage Jak teraz będę potrzebował mebli to na pewno sie do nich zgłoszę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

dom czy mieszkanie??? (411 odpowiedzi)

zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy domu mnie...

przeprowadzki nie za miliony (3 odpowiedzi)

Szukam kogoś do przeprowadzki.samochód plus dwóch tragarzy. Teren to Wrzeszcz do Oliwa....

szukam do remontu (73 odpowiedzi)

Szukam fachowca/ fachowców od zaraz do remontu mieszkania