Julita - opinia (1) Super sklep! Długo szukałam takich przystępnych cen za kosmetyki naturalne Julita Ireneusz - opinia (1) Asortyment spełnia moje oczekiwania. Obsługuje miła Pani która zawsze... Ireneusz Świetna hurtownia. (1) Jestem bardzo zadowolony z zakupów stacjonarnych w hurtowni. Zawsze znajdę... Sebastian
Justyna (1) Zwykle kupuję stacjonarnie w Poziomce, ale zdarzyło mi sie zamówić kilka razy... Justyna Elenka - opinia (1) Pozytywnie przebiegło zamówienie, dodatkowo doceniam duży asortyment,... Elenka Dobra hurtownia, fajne ceny (1) Dużo naturalnych produktów, znane marki, sprawdzone. Szybciutko dostałam... Juxul Polecam (1) Super jakość produktów. Czas wysyłki okej. Najważniejsze dla mnie, to świetne... Nana Jestem zadowolona z obsługi (1) Polecam firmę, 1. Duża dostępność produktów, zresztą znanych marek –... Emilia zaopatruje sie glownie na alegro (1) ale tu zdarzy sie znalezc cos w dobrej cenie. moja kobieta zawsze chce byc... wyhu Gorąco polecam (1) Odwiedziłam firme RELAX osobiście, zostałam miło zaskoczona bo dostałam... gosia