Firma produkująca kosmetyki Health & Beauty Care Sp. z o.o. Łęgowo tczewska 73

Zanim rozpoczniecie współpracę z powyższą firmą, radzę poczytać opinie na temat firmy ACT Advanced Cosmetic Technologies z Elbląga. Uciekli z Elbląga pozostawiając dłużników, komorników i smród po sobie.
Polecam lekturę wraz komentarzami (byłych pracowników)
http://forum.trojmiasto.pl/FIRMA-ACT-Z-ELBLAGA-t452214,1,33.html
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 17

Re: Firma produkująca kosmetyki Health & Beauty Care Sp. z o.o. Łęgowo tczewska 73

Podbijam wątek, warto poczytać w necie.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: Firma produkująca kosmetyki Health & Beauty Care Sp. z o.o. Łęgowo tczewska 73

Widzę następny oszukany pracownik, tym razem już z Łęgowa. Po zamieszczanych ogłoszeniach widać że duża rotacja jest wśród pracowników.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: Firma produkująca kosmetyki Health & Beauty Care Sp. z o.o. Łęgowo tczewska 73

Ktoś pracuje w tej firmie? Jakie wrażenie/opinie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Firma produkująca kosmetyki Health & Beauty Care Sp. z o.o. Łęgowo tczewska 73

Lepiej być bezrobotnym niż zatrudnionym w tej firmie. Przestrzegam!
Będziecie pracowac za darmochę, następnie będziecie się włóczyć po sądach aby odzyskać swoje, a to wszystko trwa.

A to drugi wątek o firmie http://forum.trojmiasto.pl/FIRMA-ACT-Z-ELBLAGA-t452214,1,33.html
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Firma produkująca kosmetyki Health & Beauty Care Sp. z o.o. Łęgowo tczewska 73

dla przypomnienia

http://forum.trojmiasto.pl/FIRMA-ACT-Z-ELBLAGA-t452214,1,33.html
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nowa reklrutacja ruszyła, ktoś z Was już był może na rozmowie w tej firmie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bylam na rozmowie miesiac temu i zaczynam jutro :-)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zacznij płakać i szukac dobrego prawnika i nowej pracy. Powodzenia
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy są jakieś aktualne i?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

informacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem skąd te wszystkie informacje. Pracuję tam już od ponad pół roku i wszystko jest w najlepszym porządku. Wypłata na czas, praca spoko, ludzie też fajni. Ogólnie jestem póki co zadowolona, mam blisko. A na atmosferę na prawdę nie mogę narzekać. W porównaniu do poprzedniej pracy zmiana dla mnie jest na plus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Pracuję tutaj od paru lat. Naprawdę nie mogę narzekać. Ludzie fajni, praca fajna, wypłata na czas.
Wszystkie niepochlebne opinie są sprzed lat, kiedy była inna kadra zarządzająca. Atmosferę tworzą ludzie, a ci się zmienili i jest naprawdę fajnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

W HBC pracuję już od pond dwóch lat i nie mogę narzekać. Firma jest mała, zespół zgrany, dobra atmosfera.. Po prostu lubię tą pracę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (53 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

Zarobki kierowcy TIRA? (37 odpowiedzi)

Na jakie zarobki można teraz liczyć jako kierowca ciężarówki? Wiem, że kiedyś zarobki były spore...

Obuwie robocze (9 odpowiedzi)

Hej używa ktoś butów Dickies Dixon Rigger? Jak się sprawują? Lub co polecacie w podobnym stylu?