First Lady

Salony mody ślubnej

Pruszcz Gdański, Adama Mickiewicza 22

SERDECZNIE POLECAM (1) Salon godny polecenia. Wszystko na najwyższym poziomie ☆ Pełen profesjonalizm... Aleksandra Najprzyjemniejszy salon w jakim kiedykolwiek byłam! (1) Gorąco polecam ten salon :) Kiedy wybierałam suknie ślubną odwiedziłam wiele... Zadowolona mężatka Polecam, duży wybór (1) Pozwoliłam sobie tu zajrzeć i polecić wszystkim pannom młody ten salon. Prze... ilona
Świetna jakość i obsługa! (1) Na ślub kupuje się się zazwyczaj jedną suknię. W moim przypadku były 2.... Ania_Gdańsk Polecam! (1) Pani Patrycja jest przemiła. Sukienka była taka jak chciałam. nie było... Karolina bardzo mocno tak (1) wybór sukienek na każdą kobietkę, na każdy rozmiar i gust. Zawsze jak jest... w. TTTTTTAAAAAAKKKKKKK!!!!!!!!!!! (1) Pani Patrycja jest cudowna. Doradziła mi krój, model idealny do mojej figury... Ania W. 100% na TAK !!! (1) Tak jak każdy, zaczynałam poszukiwania w internecie. Po zwiedzeniu setek... Anna Justyna - opinia (1) Ja jestem bardzo zadowolona z usług salonu. Nie było żadnych problemów z... Justyna POLECAM ! ! ! SALON BEZKONKURENCYJNY ! ! ! (1) Salon First Lady jest bezkonkurencyjny, suknie ślubne są przepiękne i modne... Patrycja Polecam pod każdym względem:) (1) Jak najbardziej polecam salon First Lady:) Jak tylko weszłam do salonu... Monika Poledcam (1) Ja się nie zgadzam z negatywnymi opiniami, Pani bardzo miła zarówno przez... Monika Bezkonkurencyjni !!! (1) Do salonu trafiłam we wrześniu chociaż ślub dopiero za rok..... Jest to... ania rewelacja od A do Z :) (1) Obsługa na bardzo wysokim poziomie, pełen profesjonalizm!!! Dograny każdy... Ola J. Kamila - opinia (1) Polecam. Bardzo miłe Panie, które szukają idealnej sukienki, dopasowują do... Kamila Polecam! (1) Jestem bardzo zadowolona z obsługi i asortymentu w tym salonie. Sukienki są... Madzia rewelacja (1) Panie bardzo miłe, świetnie obsługują i doradzają. Jak dla mnie... karola24