Fitkalorie gdansk (1) Zupy nie do zjedzenia, wiecznie przesolone do tego stopnia, ze nie Da się... Klient Polecam (1) Jedzenie naprawdę bardzo smaczne, zróżnicowane i apetycznie wyglądające. Ania Zdecydowanie polecam (1) Pyszna różnorodna dieta i piękne posiłki - codziennie. Firma przygotowuje... Tomek
Polecam! (1) Polecam ten catering! Odbieram osobiście we Wrzeszczu jak wracam z pracy i... Lucyna Jedzenie smaczne, ale.. (1) Jedzenie, które otrzymuję jest bardzo dobrej jakości. Menu jest... w miare zadowolona klientka Niby fajne, ale.. (1) Wszystko niby fajne, jedzenie smaczne, cena super, ale wg mnie za dużo... Lola Dobrze, ale może być lepiej (1) Menu jest bardzo urozmaicone, potrawy nie powtarzają się zbyt często.... Mia Jedzenie plus, obsługa minus (1) Jedzenie bardzo smaczne. Obsługa tragiczna. Panienki tam zatrudnione pracują... M Kilka rzeczy do zmiany (1) Menu się powtarza. Jedzenie jest smaczne. Obsluga przy odbiorze do wymiany. Kinga Rewelacja! (1) Korzystałam z oferty kilka miesięcy, teraz znów zdecydowałam się na powrót.... Magda Świetnie! (1) Dieta zawsze dociera na czas. Dania są różne, chyba nie pamiętam sytuacji, w... Klaudia Dla mnie rewelacja (1) Korzystam z tego cateringu już 2 miesiące, zamówiłam kolejny raz,teraz już... Joanna B. Jestem bardzo zadowolona (1) Polecam gorąco dietę Fit Kalorie. Jest bardzo smaczna, zróżnicowana. Drugie... Ania Polecam (1) Jedzenie bardzo smaczne, różnorodne, zawsze świeże. Zamówiłam dietę vege,... Maria Słabizna (1) Bardzo słabe jedzenie. Warzyw brak - duża ilość sałaty. Gotowane na jedno... Rafal NAJLEPSZA JAKOSC W PRZYSTEPNEJ CENIE (1) Jako wybredny smakosz sprawdziłam już kilkanaście cateringów. Fit Kalorie to... Kinga Wiśniewska mieszane uczucia (1) Duże ułatwienie dla ludzi, którzy pracują. Korzystałam z oferty przez 2... ell Wygoda nie zawsze idzie w parze z jakością (1) Witam, Uważam, że opcja pudełkowa jest wygodna, super! Nie mam zarzutów do... Karmelka słaba jakość, nieświeże, brak efektu (1) Dobra cena i to koniec plusów. Zrezygnowałam, bo blisko 1/4 menu trafiało do... Ewa Słabe. Tanie produkty, trudno schudnąć na smażonych (nawet warzywnych) kotletach. Zero surówek i ryb w wersji vege fish (1) Generalnie jedno wielkie "kluskowanie". Nie polecam. Nie odebrałam ostatnich... A