Andrzej - ocena (1) Korzystam od roku. Jestem zadowolony z menu. Korzystam aktualnie z diety o... Andrzej Dewra - opinia (1) Korzystam z diety od 3 tygodni. Smaczne, różnorodne, bezproblemowa dostawa.... Dewra Klaudia - opinia (1) Duża różnorodność, wybór menu, dobry kontakt z biurem obsługi. Klaudia
Jan - opinia (1) Generalnie nie polecam. Menu ubogie, zwłaszcza w opcji wege. Co gorsza,... Jan Justyna - opinia (1) Nie byłam przekonana do tego typu rozwiązań, ale po paru dniach stwierdziłam... Justyna Jakapaka - opinia (1) Fit Jalorie testuje od 4 tygodni. Przemiła obsługa, ceny ok, jedzenie... Jakapaka Patrycja Gołębiowska - opinia (1) Jedzenie przepyszne, a dostawa (do Gdańska) zawsze na czas. Dania smaczne,... Patrycja Gołębiowska Patrycja - opinia (1) Miałam przyjemność przetestować catering, duży plus za spory wybór dostępnych... Patrycja Paweł P. - opinia (1) Moim zdaniem catering Fit kalorie jest najlepszym cateringiem jaki... Paweł P. ola - opinia (1) Rozpoczynam swoja przygode z fit kaloriami,. To moj drugi tydzien na diecie... ola Jolka - opinia (1) wszystko mi smakowało,jedzenie urozmaicone,estetycznie zapakowane Jolka Nika - opinia (1) Przepyszne, różnorodne menu oparte o kuchnię śródziemnomorską. Dostawa zawsze... Nika Magda - opinia (1) Catering fantastyczny wart swojej ceny!!! Probowalam cateringu z wielu firm i... Magda michalkruk - opinia (1) Super catering. Bardzo duży wybór diet, wszystkie posiłki są idealnie... michalkruk Magdalena - opinia (1) Korzystalam z usług od października do grudnia 2019. Pierwszy miesiąc dania... Magdalena Mariola - opinia (1) Bardzo pyszne, bardzo różnorodne i jeszcze jedno „bardzo” za wygląd Mariola Alex - opinia (1) Próbowałam wiele cateringów i zdecydowanie najbardziej polecam Fit Kalorie.... Alex Jolanta - opinia (1) Dobra jakość za bardzo rozsądną cenę. Posiłki urozmaicone, smaczne,... Jolanta M. - opinia (1) Po 3 miesiącach jedzenia tego samego mam już dość. Potrawy to głównie dania... M. So So (1) potrawy są spoko ale obsługa to tragedia a kurier to masakra nie polecam z... zdzisław III wkurwiony