Marek - opinia (1) Profesjonalne podejście, miała atmosfera , indywidualne podejście Marek Piotr - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z zajęć. Treningi są świetnie dopasowane do celów.... Piotr Wiesiek - opinia (1) Podejście profesjonalne i z uwzględnieniem indywidualnych możliwości... Wiesiek
Radek - opinia (1) Od kilku lat korzystam z pomocy trenera personalnego. Treningi są... Radek Piotr Z. - opinia (1) Kompetentne, rzeczowe podejście, dobry, cierpliwy motywator nawet dla... Piotr Z. Agata - opinia (1) Polecam chłopaków! Fajna atmosfera, dużo sprzętu, urozmaicone ćwiczenia Agata gwiezdny - opinia (1) Treningi z Irkiem to pełna profeska. Zawsze rozgrzewka, trening i na końcu... gwiezdny Mikolaj - opinia (1) Profesjonalna kadra trenerów/fizjoterapeutów, która pokazuje i wyjaśnia... Mikolaj Lucjan - opinia (1) Po prostu fizjo-fantastycznie ! Polecam Lucjan Renata Romaniak-Falkiewicz - opinia (1) Pracuję z Nim 5 lat , to profesjonalistą , cudny człowiek i świetnie motywuje... Renata Romaniak-Falkiewicz Krzysiu - opinia (1) Nie mogłem trafić lepiej. Gorąco polecam!!! Krzysiu Pi0trek - opinia (1) Polecam!!! Miła obsługa, już po pierwszym razie czułem efekty. Pi0trek Karolina - opinia (1) Serdecznie polecam. Świetne zajęcia Karolina W - opinia (1) Kupiłem swojemu Tacie masaż. Tata zaledwie po kilku sesjach odczuł poprawę.... W Polecam wszystkim (1) Miejsce jest bardzo profesjonalne z fajną atmosferą. Korzystałem kilka razy... Marcin Zdecydowanie polecam (1) Od prawie roku ćwiczę z Irkiem. W tym czasie zmieniło się całkowicie moje... Daniel Trening personalny na najwyższym poziomie (1) Dzięki Irkowi w niecałe 1,5 roku poczyniłem takie postępy, że ćwicząc samemu... Tomasz Najlepsza fizjoterapia w Trójmieście! (1) Przez wiele lat borykałem się z różnymi dolegliwościami pleców i szyi mimo że... Tomasz Ireneusz to najlepszy trener personalny na jakiego można trafić! (1) Indywidualnie podchodzi do każdego podopiecznego, układa świetnie dietę oraz... Weronika BARDZO POLECAM (1) Pani Monika, to jedna z najlepszych fizjoterapeutek do których trafiłam. Z... Ania