Fizjoidea

Rehabilitacja

Gdynia, Morska 375D

Danka - opinia (1) Cierpliwość, uważność, empatia no i te ręce, które czynią cuda. Pogoda ducha... Danka Alicja - opinia (1) Nie brakowało mi niczego podczas tej wizyty. Popracowaliśmy nad kolanem,... Alicja Bolesław - opinia (1) Polecam,uczęszczam na fizjoterapie od 3 lat regularnie,plecy nówka :) obecnie... Bolesław
Paweł - opinia (1) Konkretnie i sympatycznie. Łukasz ma naprawdę sporą wiedzę, jest wymagający,... Paweł Obolała - opinia (1) Profesjonalne podejście, skutecznie, konkurencyjne ceny, bezkonkurencyjny... Obolała Zaciskanie zębów w nocy, bruksizm (1) Do Pana Łukasza trafiłam przez przypadek - szukając fizjoterapeuty, który... Maria Maria (1) Zaryzykowałam, zadzwoniłam i nie żałuję! Borykam się z zmianami kręgosłupa... Maria Barbara (1) Do Pana Łukasz trafiłam przez przypadek i nie żałuję tego. Bardzo mi pomógł... Barbara POLECAM (1) Pacjentka Agnieszka. Borykałam się od dłuższego czasu z bólem szczęki.Przez... AGA S. Bardzo miły Pan w gabinecie (1) Skorzystałam z usług rehabilitacji, po urazie kręgosłupa (upadek z konia) .... Monika zerwane ścięgno achillesa (1) Dzień dobry, Po operacji zerwanego ścięgna Achillesa już po pierwszej wizycie... TO Problemy z szyja (1) Przede wszystkim nalezy pochwalic pana Lukasza za podejscie do 'klienta'.... Mikolaj Stopy jak nowe :) (1) Gdzie te halluksy? A no nie ma. Odwieczny problem kobiet pracujących w... Anna ogromna pomoc (1) moja szczęka to była tragedia, podobno mężczyźni rzadko mają dolegliwości... Paweł, Sopot specjalsta (1) Łukasz Kot jest profesjonalistą, ma świetne podejście do pacjenta, jest miły... Radek rehabilitacja kregosłupa (1) Jestem bardzo zadowolona z mojej rehabilitacji bólów krzyża w gabinecie... Danuta Le. Bardzo rzetelna i fachowa pomoc (1) Bardzo polecam współpracę z Panem Łukaszem. Posiada szczegółową i dogłębną... Joanna B. Opinia Pan Łukasz Kot (1) Moj problem dotyczył dziwnego bólu w stopie podczas biegania po twardym, ból... Nikodem Profesjonalna pomoc (1) Do wizyty w gabinecie P. Łukasza zmusiły mnie bóle lędźwiowego odcinka... Lech zawroty głowy wyleczone (1) moim problem był ból głowy, oklicy ucha i zawroty głowy, sprawa ciągneła się... Bartosz z Sopotu