Fizjostacja

Rehabilitacja Masażyści Salony masażu

Gdańsk, Obrońców Wybrzeża 2

Super - ocena (1) Super super super Super Agata - opinia (1) Serdecznie polecam! Wspaniałe miejsce! Wiedza, umiejętności, kompetencje i... Agata Agnieszka Pajdzinska - opinia (1) Polecam z czystym sumieniem. Trafiłam do fizjostacji z problemem kręgosłupa.... Agnieszka Pajdzinska
Tomasz - opinia (1) Poszedłem z polecenia, po ACL w pełni powrócilem do sportu. Rehabilitacja na... Tomasz Monika - opinia (1) Polecam z głębi serca wszystkim zagubionym w świecie rehabilitacji. Trafiłam... Monika Mama Olka - opinia (1) Z całego serca polecam. Trafiliśmy na zajęcia do Fizjostacja, ponieważ synek... Mama Olka Dziękuję! (2) Dzięki wam mogę wrócić do aktywności fizycznej! Dewue Paulina - opinia (1) Świetna atmosfera i stosunek do dziecka . Paulina Gorąco polecam' (2) Trafiłam do Ewy po raz pierwszy w 2016 roku, po usunięciu acl. nigdy nie... Ewelina stracone 50 zł (1) masaż wykonany przez bardzo młodego człowieka był porażką. Zgłosiłem się z... józek Polecam, zwłaszcza rodzicom niemowlaczków! (1) Córka jest pod opieką pani Pauliny, od kiedy skończyła trzy miesiące.... Alicja Polecam! (1) Moja córka jest pod opieką Fizjostacji i szczerze - nie mogliśmy trafić... Aneta Skuteczna rehabilitacja !!! (1) Serdecznie polecam gabinet rehabilitacji Fizjostacja. Bardzo szybko i... Ola Gorąco polecam (1) Jak każdego chyba maratończyka i mnie dopadł problem z kolanem. Do... Martyna Zdecydowanie polecam (1) Bardzo miły i fachowy personel. Trafiłem tam po skręceniu kolana kiedy nawet... Maciek Jak skutecznie i szybko poprawić swoje zdrowie i jakość życia (1) Od 7 lat miałem problemy z bólami pleców i sztywnością kręgosłupa. Od... Joseph Wera Profesjonalnie (1) Polecam Fizjostację!! Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Miła... Ania pełen profesjonalizm (1) gabinet wypełniony młodymi, ale doskonale wykwalifikowanymi ludźmi, bardzo... ewa polecam (1) świetni fachowcy a do tego miło i przyjemnie ! magda