Ania - ocena (1) Polecam masaż Kobido. Najlepszy na jakim byłam! Ania Irena - ocena (1) Bardzo polecam skorzystać przy bólu kręgosłupa. Skuteczna rehabilitacja... Irena Kasia - ocena (1) Profesjonalizm, empatia i cudowne podejście do pacjenta. Ulga natychmiastowa!... Kasia
Marlena - ocena (1) W związku z blizną po dużym zabiegu potrzebowałam konsultacji fizjoterapeuty.... Marlena Maria - ocena (1) Polecam konsultacje blizny po operacji. Jestem zadowolona z usługi. Maria Monika - opinia (1) Polecam Panią Karolinę bardzo profesjonalna i posiada dużą dawkę wiedzy Monika Joanna - opinia (1) Masaż kobido byl bardzo przyjemnym doznaniem plus juz po 1 zabiegu widzialam... Joanna Monika - opinia (1) Polecam panią Karolinę . Trafiłam do pani Karoliny z polecenia z bulem... Monika Katarzyna - opinia (1) U Pani Karoliny Uszalewskiej byłam na Kobido - jest to mój ulubiony zabieg na... Katarzyna Danuta - opinia (1) Bardzo polecam masaż Kobido, efekt super. Danuta Jagoda - opinia (1) Trafiłam do gabinetu z problemem brzucha po ciążach,było fatalnie. Jest... Jagoda Jan - opinia (1) Siedzący tryb pracy spowodował ból szyi. To był mój pierwszy kontakt z... Jan Krystyna - opinia (1) Trafiłam do Pani po sąsiedzku z bólem kręgosłupa. To jest gabinet najbliżej... Krystyna Julia - opinia (1) Korzystałam z usługi z powodu ciągnącej blizny po cesarskim cięciu. Bardzo... Julia Patryk - opinia (1) Znowu pojawił się u mnie nagły ból pleców a dokładnie odcinka lędźwiowego... Patryk Andrzej - opinia (1) Dostałem od żony voucher na masaż kobido, podszedlem jak pies do jeża.... Andrzej dorota - opinia (1) Polecam serdecznie masaż kobido w wykonania Pani Karoliny. Magiczne dłonie!!!! dorota Agnieszka - opinia (1) Świetny masaż Kobido. Polecam serdecznie wszystkich Paniom. Agnieszka Kasia - opinia (1) Masaż Kobido w wykonaniu Pani Karoliny to świetna sprawa polecam serdecznie Kasia Izabela P. - opinia (1) Jestem zachwycona masażem Kobido u Pani Karoliny Uszalewskiej. Już po... Izabela P.