Justyna - ocena (1) Polecam każdemu . Cudowna osoba. Świetny specjalista. Chodzę tam z dziecmi od... Justyna Mama Antosia i Stasia - opinia (1) Do Pani Ani trafiliśmy ze starszym synkiem 2 lata temu, po ciężkim porodzie,... Mama Antosia i Stasia Anna - opinia (1) Byłam kilka razy u Pani Ani i jestem mile zaskoczona, bardzo miła i... Anna
Mama - opinia (1) Bardzo nie polecam tej Pani, podejście do klienta na 0, nie była pomocna,... Mama Pani Ania jest super :) (1) Pani Ania jest bardzo dobrą rehabilitantką i wspaniałą osobą. Kocha swoją... Monika Socha Wspaniała specjalista (1) Anna Pieprzak jest fantastycznym fizjoterapeutą, mam super kontakt z dziećmi... Anna Banaś Super rehabilitantka 😊 (1) Do Pani Ani trafilysmy z powodu osłabionego napięcia mięśniowego i asymetrii.... Mama Polecam (1) Podpisuję się pod opiniami poniżej. Moja córka trafiła do Pani Ani w wieku... Ewa Kompetencja i powołanie (1) Gorąco polecam rehabilitację z p. Anią. Pani Ania jest fizjoterapeutą ze... Justyna idealna (1) Pani Ania jest rehabilitantką z powołania. Ma świetne podejście do dzieci ,... Natalia Polecam! (1) Moja córka ćwiczy pod opieką p. Ani już ok. 3 lat. Rehabilitantka zawsze... Dorota Super podejście do dzieci (1) Gorąco polecam rehabilitację z p. Anią.Już po pierwszych spotkaniach widać... mama Roberta