stafan - ocena (3) jednym słowem dramat stafan Daczor - ocena (1) Zawsze na czas, zadbane auta Daczor Piotr - ocena (1) Slabe kiepskie samochody wschodniojezyczni kierowcy Piotr
Marcin - opinia (1) Pozdrawiam Pana Ahmeta Muamasiego z Kirgistanu, mimo braku prawa jazdy i nie... Marcin Dawid - opinia (1) Moim zdaniem Ok. Ale są tańsze firmy. Dawid marek flisikowski - opinia (1) W dniu wczorajszym zamówiliśmy Flash Taxi z którym jeździmy już ok 100 razy .... marek flisikowski Barbara - opinia (1) Wszystko ok choć mogło by byc troche taniej Barbara Paulus - opinia (1) Super szybko bo w 5 minut był kierowcą i zdążyłem na pociąg, chociaż już... Paulus Dominika - opinia (1) Firma godna polecenia. Kierowcy przemili, zawsze na czas, auta czyste I... Dominika Łukasz - opinia (1) Wkoncu normalna korporacja !!! Szybko tanio i solidnie ! Polecam w 100 % Łukasz Pani - opinia (1) Najszybsi w mieście polecam Bardzo serdecznie z czystego serduszka Pani Włodek - opinia (1) Wszystko jak należy ! Świeża krew w Gdańsku i tego było trzeba ! Włodek Kazimierz - opinia (1) Porządna firma taksówkarska, auta czyste, kierowcy mili. Korzystałem co... Kazimierz Gosia - opinia (1) Super kierowcy, zawsze na czas. Polecam każdemu skorzystać. Jak inne... Gosia Michal - opinia (1) Kierowcy znający miasto, samochody czyste i zadbane Odkąd poznałem flash taxi... Michal D - opinia (1) Szybko, tanio, sprawnie. Zadbane auta, niskie ceny. Polecam D Marian - opinia (1) Polecam. Usługa wykonana bardzo dobrze inni mogą brać przykład. Marian Martin Martin - opinia (1) Świetny serwis i szybka obsługa. Polecam piec gwiazdek Martin Martin Ola - opinia (1) Super obsługa :) Jakość adekwatne do ceny Ola