Monika - ocena (2) Prawdziwi specjaliści w swojej branży. Zamawialiśmy wykładzinę dywanową na... Monika Marcin - opinia (2) Potrzebowałem na szybko zniwelować wady posadzki przed położeniem podłogi... Marcin wszystko było wykonane na najwyższym poziomie i w eXpresowym terminie. (2) Firma Floormos pomogła mi począwszy od doradztwa przy wyborze wykładziny... Monika Laudańska
Solidny wykonawca. (1) Polecam wykonawcę. U mnie robił posadzkę "samopoziomującą". Wszystko... Paweł FloorMos mega profesjonalna firma (2) Niedawno skorzystaliśmy z usług tej firmy. Ktoś nam ją polecił i całe szczęście Kasia Pełen profesjonalizm (2) Musiałam na szybko zmienić wykładzinę w korytarzu i całe szczęście trafiłam... Dominika Pełen profesjonalizm. (2) Skorzystałem z usług firmy przy układaniu wykładziny przemysłowej. Począwszy... Andrzej K. FloorMos (2) Polecam wszystkim usługi firmy FloorMos ; bardzo miła obsługa, wykładziny... E. Went Naprawa źle wykonanej wylewki (2) Firma Floormos miała dosyć ciężkie zadanie, mianowicie naprawić źle wykoananą... Mariusz (przytulna) NAKŁADKI NA SCHODY (2) Prawie dwa lata szukałam wykonawcy nakładek dywanowych na stuletnie schody... Małgorzata K. Wykładzina PCV - dobra firma!!! (2) Zamówiliśmy usługę położenia wykładziny PCV w jednym z pomieszczeń w naszym... Lena Profesjonalizm (1) Szybki termin realizacji. Profesjonalizm. Wylewka bardzo równa!! Zachowano... MF Wylewka samopoziomująca (2) Firma cechuje się Bardzo dobrym kontaktem telefoniczny, dogodnym wyborem... Dariusz B. z Redy Zdecydowanie firma FloorMos jest godna polecenia! (1) Szybki termin realizacji i profesjonalnie wykonana robota w mieszkaniu, w... Karol Wyrównanie posadzki pod panele (2) Bardzo polecam w/w firmę. Miałam bardzo nie równą podłogę, która już... Ania Podziękowania za pomoc (1) Panie Dariuszu, raz jeszcze dziękujemy za pomoc. Wyrównanie takiego spadku... EMAO_MARINE_OFFSHORE Szatnia dla ZUHa (1) ##### POLECAMY ##### Szybko, sprawnie. Podłoga wykonana fachowo.... ZUH Rzetelna i solidna firma (1) Panowie kładli u nas wykładzinę na schodach. Fachowa robota, przystępne ceny.... badzikowie Rzetelna i solidna firma (1) Panowie kładli u nas wykładzinę na schodach. Fachowa robota, przystępne ceny.... badzikowie Podziękowanie (1) Dzieci ze świetlicy przy Zespole Szkól w Chwaszczynie pragną podziękować panu... wychowawca A.Zapadka