Maggan martyn - opinia (1) Bardzo piekna, malenka kwiaciarnia. Pelna cudowny h ludzi i kwiatow.. Zawsze... Maggan martyn Maggan martyn - opinia (1) Tu mozna czuc sie jak w raju, jak w ogrodzie botanicznym, jak w dzunglii.. Tu... Maggan martyn Warszawka - opinia (1) Kwiaciarnie prowadzi pani Marta, prawdziwa artystka. Polecam warsztaty, super... Warszawka
Wd - opinia (1) Kwiaty piękne, świeże. Wystarczy nakreślić co będzie a Pani Marta robi... Wd M. - opinia (1) Piękne bukiety i dekoracje, na prawdę długo cieszą oko. Dziewczyny w pracowni... M. Katarzyna - opinia (1) Już kilkukrotnie zamawialam kwiaty od Floral Design. Za pierwszym razem... Katarzyna Łucja - opinia (1) Zamawiałam bukiet ślubny i butonierki w kwiaciarni Floral Design u Pani... Łucja Łucja - opinia (1) Najpiękniejsza kwiaciarnia w Trojmieście. Wystrój niesamowity i super fajna... Łucja Magiczne wesele (1) Kwiaty, dekoracje, pomysły i realizacja - magia i atmosfera nie do... Ewa i Stanisław Florystka na ślub (1) Jestem bardzo zadowolona z dekoracji ślubnych wykonanychna moje wesele.... Julia Raduńska Ślubna Kaszubach (1) Jestem bardzo zadowolona z dekoracji ślubnych wykonanychna moje wesele.... Julia Raduńska Dekoracje Folwark Dajak (1) Kwiaty i dekoracje przygotowane przez Panią Martę na nasze wesele zachwyciły... AGA Krzewi Róg - najpiękniejsze dekoracje ślubne. (1) W dekoracji ślubnej, która została dla nas przygotowana przez Floral Design... Wiola Paszke Bukiet Ślubny i dekoracje ślubne (1) Wybrałam Floral Design Gdynia do przygotowania kompleksowego wystroju kwiatów... Anna Matejko Polecam! (1) Pani Marta stworzyła piękne dekoracje ślubne, dokładnie takie jak sobie... Justienne Współpraca partnerska (1) Miałam okazję niejednokrotnie współpracować z Martą, którą polecam moim... Agata Mega piękne dekoracje :) (1) Piękna robota, wszystko było super :) Dziękujemy i polecamy! Ania Boruc Kompozycje kwiatowe na zamówienie (1) Bardzo udana współpraca, podejście indywidualne do klienta i dopasowanie się... Monika Fantastycznie! Szczerze polecamy (1) Jestem bardzo zadowolona z wszystkich dekoracji ślubnych przygotowanych przez... M.K. Szczerze polecam! (1) Pełen profesjonalizm, przepiękne dekoracje, stworzenie wspaniałej atmosfery.... Magda