Flow Estate

Agencje nieruchomości i pośrednictwo

Gdańsk, Romualda Cebertowicza 3

Michał - ocena (2) Polecam Biuro nieruchomości Flow Estate w Gdańsku. Profesjonalna obsługa i... Michał Michal - ocena (1) Współpraca z Biurem nieruchomości Flow Estate przebiegła wzorowo. Byłem na... Michal Tadeusz Rutkowski - ocena (1) Dzień dobry Przez długi czas nie mogłem sprzedać nieruchomości. Oglądając... Tadeusz Rutkowski
Patryk K. - opinia (1) Polecam z czystym sumieniem Flow Estate. Ludzie którzy robią coś bardzo... Patryk K. Marek - opinia (1) Ciezko znalezc dobre biuro nieruchomosci o czym przekonalem sie na własnej... Marek Maciej - opinia (1) Profesjonalizm w każdym calu. P. Mikołaju serdecznie dziękuję za pomoc... Maciej Agnieszka - opinia (1) Bardzo polecam Flow Estate. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie i... Agnieszka Łucja - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam Flow Estate - pełen profesjonalizm, szeroka... Łucja Daw - opinia (1) Współpraca z P. Mikołajem na najwyższym poziomie. Daw Kamil - opinia (1) Wyjątkowe osoby, które sprostają największym wymaganiom klienta! Polecan Kamil Monika i Mateusz - opinia (2) Serdecznie polecam to biuro nieruchomości. Profesjonalne podejście do... Monika i Mateusz John Investments - opinia (2) Young people with energy and a lot of smiles. The cooperation was successful... John Investments Łukasz J - opinia (2) Bardzo polecam współprace z Panem Mikołajem, jestem pod wrażeniem... Łukasz J Filip - opinia (1) Doskonała współpraca z Mikołajem, profesjonalne podejście do klienta i... Filip Kasia i Michal - opinia (1) Mamy bardzo dobre wrazenia ze wspolpracy z pania Dominika. Jest kompetentna,... Kasia i Michal Zadowolony właściciel nowego mieszkania - opinia (1) Profesjonalna obsługa i miła atmosfera! :) Zadowolony właściciel nowego mie Magdalena - opinia (1) Szczerze polecam współpracę z Flow Estate! Pełny profesjonalizm i maksymalne... Magdalena Róża - opinia (1) Z całego serca polecam biuro Flow Estate. Wstawiając ogłoszenie w internet... Róża Kamil - opinia (1) Profesjonalne podejście do klienta, bardzo dobry kontakt. Polecam z czystym... Kamil DR - opinia (1) Panią Dominikę poznałam przez przypadek od drugiej strony prezentowała... DR