Bardzo przyjemna rozrywka (1) Nie jestem wielbicielką sportu, ale ta forma rekreacji bardzo przypadła mi do... Anna Jopek Świetne miejsce (1) Swietna zabawa dla calej rodziny do tego aktywnie i na powietrzu. Polecam. Beata footgolf w przywidzu z rodziną (2) zdecydowanie polecam. Wystarczy że jest w miarę niezła pogoda to jest to... Darek
Super sprawa! (2) spędziliśmy ze znajomymi bardzo miło czas grając w footgolf. polecam małym... dzejkop Świetne miejsce na wypad większą paczką (1) Świetne miejsce na wypad z zarówno z dzieciakami jak i z paczką znajomych.... Natalia Tanio Ciekawie (1) Wybrałem się ze znajomymi na niedzielną rozgrywkę , super teren, super... Wiko Piłkarskie urodziny syna (1) Zorganizowalismy synowi i jego kolegom urodziny na footgolfie i bylo super,... Marcin Super sprawa! (1) Byliśmy ze znajomymi kilka razy. Oryginalna inicjatywa. Nigdy wcześniej nie... Karolina Wspaniała rozrywka! (1) Dojazd swietny, blisko glownej drogi. Przygotowanie toru do gry przemyslane,... M&P Super rozrywka na świeżym powietrzu (1) Jestem pod wrażeniem widoków, przestrzeni i formy tej niespotykanej atrakcji.... Magda