Fajny zakład i fajne dziewczyny (1) Fryzura super ,koledzy już w czekają w kolejce! Mikołaj Super usta (1) Super usta naturalne ,po 2 tyg nieodpłatna kontrola.Małgosia Małgosia Nowe odkryte miejsce (1) Pani Violetta wspaniała ,doradziła mi kolor i Olaplex.jestem zadowolona ,wrócę. Elżbieta
Warte polecenia (1) Nie sposób się nie zgodzić z poprzednimi opiniami. Atmosfera bardzo przyjazna... J. A. polecam!! (1) Salon otwarty przez cały weekend! ! Panie elastyczne przyjęły mnie po... Kasia Polecam!!! (1) Bardzo miła obsługa. Fachowe i rzetelne podejście do klienta oraz wykonanie... Bożenka ŚWIETNA FRYZJERKA (1) Wchodząc do salonu wszystkie Panie przywitała mnie uśmiechem. Umówiliśmy... Karolina POLECAM PAZURKI (1) Super klimat, przystępna oferta. Dziękuję za pełną torbę gratisów. ewcia ZADOWOLONA - manicure polecam (1) byłam na manicure, pazurki super! Panie bardzo miłe i sympatyczne. Plus cała... Madzia Jeden z lepszych (1) Jeden z lepszych salonów fryzjerskich z jakich miałam przyjemność korzystać.... Wiki WSPANIAŁA OBSŁUGA (1) Udana fryzura, bardzo miła obsługa i sympatyczna atmosfera :) POLECAM Dominika88