ForBetter

Masażyści Rehabilitacja

Gdynia, Armii Krajowej 11/3

Gosia - opinia (1) Jeśli masaż to tylko u Pana Piotra! Chodzę na masaż do Pana Piotra od wielu... Gosia Gorąco polecam masaż u pana Piotra Maćkowskiego! (1) Pan Piotr wykonał masaż fachowo i bardzo precyzyjnie, wykazując się pełnym... Zosia Masaż powięziowy leczniczy u fachmana :) (1) Jestem 10 dni po masażu u.P.Piotra a nadal czuję dobrodziejstwa zabiegu :)... Edyta Makaruk
polecam !!! (1) Gorąco polecam masaż w wykonaniu Pana Piotra Maćkowskiego. W związku z... Patrycja Zdecydowanie najlepszy masaż powięziowy w Trójmieście (1) Masażysta dostosowuje metody masażu pod konkretnego pacjenta. Polecam Tomasz Piotr Mackowski (1) Przebywając w sierpniu na urlopie w Trojmiescie musiałam skorzystać z masarzy... Agnieszka z Poznania Polecam!!! (1) Jako debiutującą matka borykałam się z ostrymi bólami kręgosłupa. Wystarczyły... Agnieszka Bardzo dobrze wykonany masaż (1) Jestem zachwycona. Dawno nie miałam przyjemności doświadczyć tak dobrze... Studentka-sportowiec polecam (1) byłam u tego pana na masażu......polecam....miła atmosfera i klimat. Na pewno... Katarzyna Klientka (1) Miałam z silny ból kręgosłupa, nie mogłam się schylać. Po masażu mogłam... Anna Polecam ten salon masażu. (1) Profesjonalny personel wiedzący co robi. Czułem się bezpiecznie i od razu... Bartosz