Formatowanie dysku i czyszczenie laptopa

Muszę sformatować komputer bo już ledwo chodzi. Do tego trzeba go wyczyścić i wewnątrz z plików i z zewnątrz z kuchu. Czy podjąć się tego samemu czy lepiej oddać to do jakiegoś serwisu? Zastanawiam się jaka cena za takie usługi w serwisach jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli znasz się na rzeczy to nic nie stoi na przeszkodzie. Jeżeli jednak nie czujesz się na siłach to dawaj lapka do Enter Serwis tam się nim zajmą bardzo dobrze :) Ja tam zawsze zawożę sprzęt kiedy trzeba go wyczyścić i przegrać system :) Cena jest niska więc spokojnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja raz próbowałem sformatować swojego lapka , ale przez nieuwagę skasowałem swoje najważniejsze dane .
Byłem w serwisie Enter , gdzie chłopaki odzyskali moje dane i wyczyścili laptopa. Teraz śmiga
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W przypadku przeprowadzenia takich prac należy posiadać chociaż podstawą wiedzę o tym. Inaczej możemy pozbawić siebie ważnych danych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co do kosztów to nie zapłacisz raczej wiecej jak 60 zł, przynajmniej ja tyle płaciłam dwa lata temu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jak otworzyć sklep internetowy (73 odpowiedzi)

Przymierzam sie nad otwarciem własnego sklepu internetowego. Mianowicie do tej pory sprzedawałam...

Ochrona telefonu (15 odpowiedzi)

Hej, Ostatnio kupiłam pancerne etui na telefon, widziałam też na stronie tej firmy, że mają tzw....

SZUKAM DOBREGO DETEKTYWA (24 odpowiedzi)

Witam Poszukuję w Trójmieście dobrego i solidnego detektywa do dość nietypowego zadania....