jakie konto bankowe wybrać?

witam
jakie konta bankowe polecacie? gdzie koszty utrzymania nie są duże, bezpłatne przelewy internetowe..
z czego korzystacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: jakie konto bankowe wybrać?

weź sobie załóż konto w mbanku, wypłaty z euronetów masz za darmo, przelewy za darmo, konto za darmo, za karte nie płacisz jeżeli ją raz użyjesz. Polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mam osobiste w mBanku, firmowe w Pekao. Przy wyborze kierowałem się stroną https://www.bank-ranking.pl/ranking-kont-firmowych i jestem zadowolony. Pozdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

eKonto możliwości z promocją
konto dla osób od 18 do 24 lat
0 zł za prowadzenie konta i kartę ze zdjęciem
0 zł za szybkie przelewy internetowe i BLIK
0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą

Korzyści dla klienta
Klient może zyskać nawet 350 zł premii.

Jak zyskać nawet 350 zł?
- za płatności telefonem = 20 zł
- za przelewy na numer telefonu = 20 zł
- za aktywny cel oszczędnościowy= 20 zł
- dodatkowa premia za spełnienie trzech powyższych warunków = 140 zł
- za otwarcie konta na selfie lub przez e-dowód = 150 zł.

Szczegółowe warunki dostępne są w Regulaminie promocji na stronie reklamodawcy.


https://tiny.pl/w56zn


#ekonto, #kontodlamłodych, #kontoosobiste, #premiadlaklientów, #promocjedlaklientów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jakie konto bankowe wybrać?

Albo millenium dobre konto, przy wpływach minimum 1000zł miesięcznie masz konto za darmo, bankomaty też wszystkie za darmo,za płacenie kartą za paliwo i w suermarketach zwracają 3% wydatków. Mąż ma konto w mbanku ja mam w millenium.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jakie konto bankowe wybrać?

Alior. Najbardziej konkurencyjni.

Brak kosztów za prowadzenie rachunku, wypłaty we wszystkich bankomatach bez opłat, podobnie przelewy + 5% od wszelkich płatności kartą (max 50 zł w skali miesiąca) jako premia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jakie konto bankowe wybrać?

mbank. Konto za darmo, wypłaty z euronetów za darmo, a jak wykupisz opcje za 5 zł miesięcznie, to ze wszystkich bankomatów masz za darmo (super opcja - dużo korzystam z tego). Wszystko możesz załatwić przez internet (założyć lokate, wziąć kredyt etc). Ja mam to konto dobre 6-7 lat i jetem bardzo zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też mam mBank i złego słowa powiedzić nie mogę. Wszystko gra i śmiga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jakie konto bankowe wybrać?

ING internetowe.
Darmowe konto przy płatności min 200 zł kartą, przelewy darmowe, WSZYSTKIE bankomaty darmowe, zakładasz przez internet, karta płatnicza zbliżeniowa - darmowa. Ja polecam. Jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jakie konto bankowe wybrać?

Mama30plus w 100% zgadzam sie z Toba, ING wg mnie jest jak narazie najlepszym i najtanszym rozwiazaniem. do tego co napisalas dodam jeszcze ze jesli nie nabijesz tych 200zl karta w miesiacu to i tak nie pobieraja oplaty 9zl za karte tylko srednio 2 do 4zl takze zdecydowanie polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: jakie konto bankowe wybrać?

Ja po 9-ciu latach, opuszczam mBank - to znaczy, główne operacje przenoszę do Alior Sync. Wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie za darmo, trzy wpłaty we wpłatomatach w miesiącu, za free , następne z małą prowizją (ale kto wpłaca kasę przez wpłatomat częściej?), dobry interfejs na stronie, dobre zabezpieczenia logowania, umowa do domku, spisujesz z kurierem, tego samego dnia masz kartę bankomatową w skrzynce pocztowej. wszystko ok. A, w miesiącu masz bodajże 10 przelewów ekspresowych (BlueCash) za free. Nie ma lepszej oferty. Zero oplat za karte, czy prowadzenie konta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jakie konto bankowe wybrać?

@pawlik mi pobierają ale 7 zł zaledwie...więc to i tak żaden wydatek w skali miesiąca. Poza tym te 200 zł z palcem w t...u wydaje co miesiąc ;). Najbardziej mnie cieszą wszystkie bankomaty darmowe bo nie muszę latać i szukać... :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: jakie konto bankowe wybrać?

Teraz w mBanku jest fajna promocja konta osobistego. Oprócz całkowicie darmowego rachunku można zyskać dodatkowe 500 zł premii na start. Szczegóły oferty można sprawdzić tutaj http://oszczednoscionline.pl/iii-edycja-promocji-zyskuj-ekontem-zgarnij-500-zl-zalozenie-konta-mbanku/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: jakie konto bankowe wybrać?

Najtansze obecnie konta osobiste ma Nest bank. Kiedyś smart bank ( teraz zmieniła sie nazwa). Kiedyś bank był typowo internetowy ale jakiś czas temu zobaczyłem,że uruchamiają coraz więcej swoich placówek.

Jeśli chcecie załozyć sobie konto oszczędnościowe to polecam albo w banku zachodnim wbk gdzie jest 4%
albo w orange finanse gdzie jest 3%:
http://www.postawnaswoim.pl

Tutaj jest aktualizowany ranking.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jakie konto bankowe wybrać?

ja tez polecamBank.pl bo dostaję za to premię na konto :) A tak poważnie to ogólnie mBank Ci mogę polecić po prostu. Mam u nich konto o lat i kosztów żadnych nie ponoszę. Zależy jeszcze czego dokładnie szukasz, ja na przykład zdecydowałam się na nich ze względu na brak tych różnych kosztów i na apkę mobilną. Mają bardzo wygodną i teraz robię w sumie już wszystko przez telefon. Także jeśli nie chcesz tracić czasu i mieć ten komfort, że możesz robić przelewy nawet i jadąc autobusem, to rozważ u nich konto :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do pierwszej reklamacji :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jakie konto bankowe wybrać?

Ja mam konto w ing i jestem zadowolona, żadnych opłat nie ponoszę. Wcześniej miałam w wbk i co chwilę pobierali pieniądze za różne rzeczy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jakie konto bankowe wybrać?

Ja polecam Raiffeisen Polbank. Karta debetowa za 3 zł, konto oprocentowane, gwarancja niezmienności opłat. Konto które mogę polecić
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jakie konto bankowe wybrać?

Poszukaj rankingów w necie z tabelami na którym można łatwo porównać różne oferty. Ja jestem w sumie zadowolony z mbanku, ale też nie wnikam w sumie co innego jest na rynku, przyzwyczaiłem się.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie przede wszystkim nie można postępować zupełnie bezmyślnie przy wyborze konta. Warto jest zastanowić się co jest dla nas najważniejsze. Można skorzystać też z dobrych stron np. z grupy Money, gdzie są aktualne zestawienia różnych banków i ich ofert. Na tej podstawie można wybrać odpowiednie rozwiązanie: http://www.totalmoney.pl/konta_bankowe Wydaje mi się, że w ten sposób uda się nam obniżyć własne koszta i wybrać takie konto, które będzie miało wiele dodatkowych funkcji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam w PKO, mam od lat i jestem zadowolony, dużo osób poleca mBank także myślę, że można również o tym banku pomyśleć.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nest Bank polecam i ING. Dobre i tanie konta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nest Bank to dobre rozwiązanie, natomiast ja zdecydowanie bardziej wole banki, które dodatkowo pozwalają zarobić. w mBanku jest wiele promocji, z których można korzystać. Śledzę je na stronie Konta-oszczednosciowe.blogspot.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam konto Direct w ING bank
Fajna aplikacja na telefon,konto za darmo jeśli masz wpływy min 200 zł miesięcznie. Wszystko można przez internet załatwić.
Przeniosłam się z Millenium parę lat temu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam BZ BWBK opłata tylko za karte 5 zł miesięcznie :) http://www.produktyproducenta.pl, warto prześledzić promocje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja korzystam z Raiffeisen Polbank, 3 zł za kartę, bankowość elektroniczna bardzo dobrze rozwinięta, nie ma na co narzekać :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja polecam konto w Alior banku. Nie dość,że jest wygodne w korzystaniu to jeszcze jest darmowe ( przy wykonaniu określonej płatności kartą w miesiącu ale dla mnie akurat to nie jest żaden problem....).

Drugie konto, które jest moim zdaniem warte zainteresowania to konto z lwem od ING :
http://www.tanie-konto.pl/ing-bank/konto-z-lwem-direct-konto-osobiste/

Można dostać tam nawet 120 zł premii przy założeniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja korzystam z Raiffeisen Polbank, opłata za kartę 3 zł a poza tym wszystko okej, konto oprocentowane, bankowość elektroniczna dobra, nie ma na co narzekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybierz skarpetę! Wybierz skarpetę!
A na serio, jeśli ktoś nie chce być przez banki, polecam spojrzeć w ten raport
http://conversacja.pl/materialy/Raport_Konto_bez_Kruczkow_2017.pdf
Mają jaja :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja dużo informacji na temat kont bankowych znalazłam konto bankowe opinie. Bardzo mi ta strona pomogła w dokonaniu właściwego wyboru, ponieważ mogłam porównać wszystkie oferty i poczytać opinii. To doskonała opcja dla wszystkich, którzy planują skorzystać z jakiegokolwiek produktu bankowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybór bankowych ofert jest przebogaty i opłaty za prowadzenie konta są do przeanalizowania. To zależy od Twoich potrzeb, czy robisz dużo przelewów, jak często płacisz kartą itd. Oferta mBanku czy Banku Millenium jest ciekawa i godna polecenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takich kont jest dużo wystarczy p[oszukać w internecie np na stronce tuznajdziesz.oferty-kredytowe.pl/kontaosobiste/ Możesz sprawdzić jakie są opłaty i wybrać najlepsze konto dla siebie i założyć je dosłownie w parę minut.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj jest artykuł w jakich bankach założych konta za 0 zł, niektóre z warunkami. Najtańsze konta bankowe w 2017 roku:
https://banki-online24.blogspot.com
Ogólnie można stwierdzić, że najlepszą ofertę ma Nest Bank. Potem są mBank, Raiffeisen, Alior Bank Konto Internetowe.....i jeszcze parę innych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jakie konto bankowe wybrać?

Z darmowych kont polecam Nest Bank lub T Usługi Finansowe a jeśli się komuś nie chce szukać tutaj można je założyć

http://tuznajdziesz.oferty-kredytowe.pl/kontaosobiste/porownanie-ofert/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jakie konto bankowe wybrać?

Ja mogę Polecić konto w T-Mobile za 0 zł
http://barto.ebrokerpartner.pl/short/4swd7
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A konto młodzieżowe? Jaki bank możecie polecić? Widziałam, że tu https://direct.money.pl/kontamlodziezowe/ można przejrzeć oferty i porównać ze sobą warunki, ale jestem ciekawa, jak to wygląda w praktyce. Czy naprawdę można liczyć się z brakiem opłat i bezproblemowym założeniem rachunku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam skorzystać z porównywarki takich kont, zawsze to jakaś opcja. Wszystko w jednym miejscu i widać, która oferta najlepsza: https://confronter.pl/pl/porownaj/konta-osobiste
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słuchajcie, a ktoś z Was się orientuje, jakie teraz warunki daje Nest Bank? Zaczynam być coraz bardziej niezadowolona ze swojego obecnego banku i myślę nad zmianą konta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Konto w Alior Banku :

0 zł za prowadzenie konta - jeżeli nie ukończyłeś 26 lat lub zapewnisz wpływ min. 1500 zł / mies.
0 zł za kartę debetową - wystarczy rozliczenie płatności kartą na kwotę 300 zł / mies.
0 zł za przelewy internetowe w PLN
spełnij warunki promocji i zyskaj Bonus 100 zł + 250 zł w programie polecającym

http://kam1l0.ebrokerpartner.pl/short/4vkg7
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowna Pani, Nest Konto w Nest Banku to darmowe konto bankowe. W jego ramach za 0 zł oferujemy: założenie i prowadzenie konta, przelewy krajowe Elixir, wpłaty gotówki w PLN w ponad 2500 wpłatomatów sieci Euronet, wydanie i używanie jednej karty płatniczej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku. Konto można otworzyć na kilka sposobów: przelewem (wystarczy wykonać przelew, a konto będzie aktywne nawet w 15 minut); poprzez Kuriera (konto aktywne nawet w 5 dni, wystarczy podpisać dostarczoną umowę); w oddziale (wystarczy złożyć wniosek online, a następnie udać się do oddziału, aby podpisać umowę) lub w oddziale stacjonarnym banku. Można także złożyć wniosek za pomocą infolinii, a podpisanie umowy następuje w oddziale stacjonarnym banku.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za odpowiedź. A mogłabym jeszcze uzyskać jakąś informację w sprawie kredytów? Za jakiś czas będę potrzebować gotówki na remont.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowna Pani, w ofercie Nest Banku mamy dla Klientów Indywidualnych kilka ich ofert kredytów:
- Kredyt Nest Gotówka na KLIK (nawet 30 tys. zł z okresem spłaty do 60 miesięcy. Bez ukrytych kosztów. Kredyt dostępny nawet w 24 godziny, bez wychodzenia z domu. Decyzję i warunki pozna Pani już podczas wypełniania wniosku);
- Nest Gotówka (kredyt gotówkowy do 550 tys. zł na realizację dowolnego celu);
- Nest Kredyt Odnawialny w Koncie (brak prowizji za udzielenie kredytu, maksymalna kwota kredytu 4 tys. zł, czas trwania umowy, z możliwością odnowienia 12 miesięcy).

Zachęcam do złożenia wniosku o wybrany kredyt w naszym banku.

Więcej informacji można znaleźć na stronie banku: nestbank.pl/indywidualny/kredyty.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Konto już założone, czekam na to, aż dojdzie karta. Proszę jeszcze powiedzieć, czy muszę ją w jakiś specjalny sposób aktywować?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szanowna Pani, aktywacji karty można dokonać za pomocą Bankowości Mobilnej lub Internetowej Nest Banku. Dokładny opis pod poniższym adresem: nestbank.pl/poradniki/aktywacja-karty.html Kartę może Pani również aktywować za pośrednictwem infolinii Nest Banku (801 800 188, +48 22 438 41 41). Infolinia Nest Banku działa od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00 - 24.00 oraz w niedzielę w godzinach 8.00 - 20.00.

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam założenie sobie konta bankowego w nest banku, aktualnie moim zdaniem najlepsze konto bankowe jakie mozna sobie założyć
http://www.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/
0 zł za prowadzenie
0 zł za przelewy do innych banków
0 zł karta
oraz 0 zł wypłaty z bankomatów ( wszystkich bankomatów w Polsce jak równiez i za granicą)

Dodatkowo przy założeniu konta mozna skorzystać z lokaty dla nowych klientow, która jest oprocentowana na 4%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawi mnie, czy od tego miesiąca są jakieś ciekawe promocje bankowe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A Credit Agricole Bank Polska: https://www.totalmoney.pl/wizytowki,729,credit-agricole-bank-polska ? Co myślicie? Macie u nich konto? Jeśli tak, to jest w pełni bezpłatne, czy trzeba spełnić jakieś warunki? W 2014 roku założyli 1 090 789 kont osobistych...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

wszystko tylko nie pko bp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mam w IDEA bank - podoba mi się ich interfejs online i Milenium 360. Oba są za darmo i oba są dobre :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jakiś czas temu otworzyłam sobie konto maksymalne w banku bgż. Dostałam fajny prezent za otworzenie konta, no i oczywiście nic nie płacę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Które konto otworzyłaś? Ja mam maksymalne od niedawna i jest pod wrażeniem optymalizacji apki mobilnej. Super działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie otworzyłam to konto maksymalne :) co prawda ja z apki za wiele nie korzystam tylko jakiś tam mały przelew raz na jakiś czas i oczywiście do sprawdzania stanu konta :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przelew i 5 płatności to jest niezbędne minimum żeby wejściówki z oksystem dostać, nie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Racja no i musisz to zrobić przez kolejne 3 miesiące od rejestracji, ale myślę że takie wymagania to żadne wymagania :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To w sumie takie wymagania , które nikomu nie będą przeszkadza, bo raczej każdy regularnie korzysta z takich funkcji konta. Też jestem zdania , że bgż przygotował bardzo fajną ofertę dla młodych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bank się rozwija więc musiał zbadać potrzeby swoich klientów, a że z konta korzystają głównie młode osoby to musiały wyjść im na przeciw i sprostać wymaganiom:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no przecież napisała wyżej :P Appka faktycznie jest genialna, miałem wcześniej konto w innym banku gdzie zalogować się do konta z tel graniczyło z cudem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie ja miałem podobne problemu z logowaniem się i wysypywała mi się apka cały czas, a w bgż działa bez problemu i płacić można bez obaw. Haha faktycznie... chyba za dużo komórki i ślepnę już :) Albo chciałem się pochwalić swoim kontem... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

NIgdy jeszcze nie zdarzyła mi się taka sytuacja z wyłączającą się aplikacją banku. Miałeś na pewno dobrą zainstalowaną? Odkąd jestem w bgż to jeszcze nie pobrałem aplikacji ale skoro chwalicie to moze to zrobie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja z poprzednią aplikacją też miałam problemu, albo mi się sama wyłączała albo po prostu logowało mnie tak długo że wyrzucało i był błąd logowania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie mam żadnych problemów z apką od bgż, wszystko śmiaga pierwszorzędnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie to samo, wszystko działa pierwszorzędnie! (y)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

siłownia jest super wabikiem dla młodych osób. Mnie też tym skusili :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz co ja widziałem miejsca gdzie narzekali że to nie na 12 mce i ze to sie nie opłaca, ale według mnie jak jakieś scianki wspinaczkowe kosztują po 30zł za wejscie to sie jednak opłaca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludzie zawsze będą jęczeć nawet jak im dasz 1mln złotych za darmo to powiedzą "czemu nie 10?!". Ja się ciesze z tego co dają za darmo bo to zawsze jakieś pieniądze w kieszeni. Także szanuję bgż za chęci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ludziom się nigdy nie dogodzi, no ale jak im nie pasuje to nie muszą korzystać, więcej miejsc będzie dla tych którzy naprawdę będą się cieszyć z takiego bonusu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Racja, szczególnie że te benefity są tylko dla pierwszych 4000 osób:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto też dodać że można skorzystać z bonów pieniężnych :D 50 zł do biedronki i 50 zł na zakupy allegro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A na jakich zasadach można je dostac? Jakieś warunki trzeba spełnić ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Musisz podpiąć swoją kartę do systemu płatności telefonicznej, tzn. applepay, gpay, etc. i wykonać w sumie jakoś 13 transakcji żeby otrzymać obydwa bony. Jak chcesz się załapać to się spiesz, bo promocja była rozpisana do końca tego miesiąca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jeśli jesteś młodą osobą to zdecydowanie nie ma lepszej oferty niż oferta banku bgż. brak opłat a do tego fajne bonusy - polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale to nie jest oferta tylko dla młodych osób, a dla każdego, nie? ;) tzn każdy czuje się młody :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla młodych jest promocja z oksystetm jeżeli dobrze przeczytałem regulamin. Konto maksymalne jest dla każdego dostępne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie promocja ma ograniczenie wiekowe bo jest dla osób które mają poniżej 26 lat z tego co się nie mylę, więc idealnie dla mnie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydaje mi się,że sporo studentów się na to skusi, bo darmowe wejściówki np na siłownię, to na prawdę nie byle co.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale nie tylko studentów, nawet osoby po 26 roku życia mogą spokojnie otworzyć sobie to konto i cieszyć się darmowymi bankomatami w Polsce i na świecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Do 26 rż moga korzystać osoby które chcą się wbić na benefit. Samo konto nie ma ograniczeń wiekowych :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Darmowe bankomaty to tylko wierzchołek góry lodowej. Przecież w tym koncie masz darmowe prowadzenie konta, darmową kartę do konta, zero opłat za przelewy, możliwość płacenia gpay i innymi systemami. Bardzo dużo jest dodatków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja korzystam z konta maksymalnego w banku BGŻ i póki co od 2 tygodni spełnia moje wymagania. Jest darmowe, bankowość internetowa intuicyjna i miła obsługa w placówce ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A wiesz może w jaki sposób możesz wejść na obiekt z oksystem mając wejście od bgz ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też mnie to zastanawia. chcę założyć u nich konto, ale wolę się najpierw upewnić :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://www.oksystem.pl/instrukcja tutaj masz rozpisane jak to działa, ale wysyłasz smsa, dostajesz odpowiedź i pokazujesz w recepcji, nic skomplikowanego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Fajnie, że w takiej formie to rozwiązali, przynajmniej nie trzeba nosić ze sobą i pilnować kolejnego plastiku w portfelu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W przypadku banku to chyba działa troszeczkę inaczej, bo swój karnet dostajesz na aplikacji mobilnej i za jej pomocą wchodzisz do róznych miejsc wspieranych przez Oksystem. Nie myle sie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a dostał już ktoś ten karnet?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pod względem kosztów utrzymania konta najbardziej opłaca sie założenie konta w nest banku
0 zł prowadzenie konta
0 zł przelewy do innych bankków
0 zł karta
i darmowe wypłaty z wszystkich bankomatów i to nie w Polsce ale i za granica

Aktualnie mają równiez promocje dla nowych klientów w postaci lokaty na start Dostaje się 4% oprocentowania.Co sprawia,ze lokata ta jest jedną z najlepiej oprocentowanych lokat w Polsce. Polecam zajrzeć sobie na stronę:
https://www.tanie-konto.pl/nest-bank/nest-konto/

Możecie poczytac sobie opinie o tym koncie. Na dole jest pełna lista opinii osób, którzy mają tam konto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

I opłata za sprawdzenie salda 5 zł każdorazowo, tego już nikt nie powie, ja się przekonałam o tym czytając dokładnie umowę w domu, ale używam konta tyko do płatności online, więc nie płacę za sprawdzenie stanu konta w bankomacie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pamiętajmy żeby wspierać Polskie Banki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A przepraszam, które to są polskie banki? Większość banków u nas w większej połowie należą do zagranicznych funduszy. http://meridiasprzedam.plom.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja korzystam z bgż i jest super, do tego karnet na siłkę :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Coś mi się tak zdaje, że odkąd BGŻ otworzył konto maksymalne, to sporo klientów zyskał tym samym :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobry moment został wybrany na wdrożenie konta. Koniec września = nowa fala studentów bez kont bankowych. A że oferta jest niezwykle ciekawa i opłacalna to sporo klientów z banków gdzie mieli gorsze warunki, jak ja, przeszło do BGŻ również.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam maksymalne w BGŻ i jestem bardzo zadowolony. Oprócz darmowego prowadzenia to są bardzo łatwe do ogarnięcia aplikacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

BGŻ wszystko darmowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakie konto w bgż polecasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko zależy od tego na czym Ci najbardziej zależy ? Darmowe prowadzenie konto, karty, wypłaty za granicą ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kazdy ma swoje priorytety. Dla mnie ważne sa wypłaty za darmo poza granicami jak i sprawnie działająca apka bo robie dużo rzeczy zdalnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze działająca aplikacja to połowa sukcesu, ile razy się człowiek denerwował że jakiś błąd wyskoczył czy po prostu się zacina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najlepiej to wszystko o czym wspomniałaś :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze trzeba z czegoś zrezygnować bo jeszcze nikt oferty doskonałej nie stworzył :P Ja wybrałem darmowe konto i kartę + wypłaty z planetcashów przy koncie optymalnym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I co zero ukrytych kosztów ? Tych planetcashów wydaje mi się że jest ich sporo co nie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w optymalnym nie masz żadnych ukrytych kosztów.

Z kolei w maksymalnym musisz spełnić pewne warunki aby mieć wszystko za darmo ale tam masz możliwość wnioskowania o kredyt odnawialny od razu po otwarciu konta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie trzeba spełnić wymagania żeby dostać taki kredyt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trochę ich jest. Nie wiem jak za granicą, ale u mnie w mieście widziałam ich kilka, a nie jest to duże miasto :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co się orientuje to jedynym wymogiem jest po prostu założenie u nich tego konta :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po pierwsze musisz być klientem banku, po drugie musisz miec konto maksymalne i po trzecie spełnienie punktu 1 i 2 nie gwarantuje ze dostaniesz taki kredyt. Możesz sie o niego ubiegac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W sumie to jeszcze w żadnym banku nie zdarzyło mi się coś takiego jak opisujesz ale na pewno widziałem już aplikacje kompletnie nieintuicyjne i takie, jak moje obecna, gdzie z zamkniętymi oczami zrobię przelew.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie trzeba się logować żeby zrobić przelew ? To bezpieczne rozwiązanie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie no żeby zrobić przelew to w każdym banku trzeba się zalogować. To byłoby zbyt niebezpieczne żeby można było to robić bez zalogowania do bankowości mobilnej ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No a co z blikiem? nie trzeba się logować żeby dokonać płatności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@małgosia każdą transakcje blikową musisz potwierdzić przy pomocy loginu :) także nic nikt nie zapłaci bez loginu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uff, już się przestraszyłam. To co w takim razie można zrobić bez logowania? Podejrzeć stan konta tylko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jaki masz system na telefonie? myślisz że jest różnica jak apka działa względem systemu ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem nie ma takiej możliwości żeby istniała różnica, ponieważ bank musi dostarczać takie same usługi wszystkim klientom ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kwestia tego, czy apka w ogóle dobrze działa, bo niestety nie każdy bank może się taką pochwalić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Millenium konto dla studentów. Zero jakichkolwiek opłat stałych, jedyny wymóg to niestety wiek do 24 lub 26 lat, nie pamiętam już dokładnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie się z Tobą zgadzam, to dobry wybór.Konto 360 student - https://www.konto-studenckie.pl/millenium.php to konto dedykowane dla studentów jak sama nazwa wskazuje.Tak swoją drogą uważam ,że każdy, kto szuka takiego konto powinien najpierw popytać w banku swoich rodziców albo kogoś z rodziny, kto jest zadowolony ze obsługi w swoim banku.Szanujące sie banki mają ofertę dla młodych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety takich kont za bezwarunkowe 0 praktycznie już nie ma. Najlepiej sprawdzać aktualne rankingi typu comperia. pl/ranking-kont-osobistych.html żeby wiedzieć co się w danej chwili najbardziej opłaca i który bank jakie warunki oferuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Marek Konrad reklamuje ING Bank Śląski i rzeczywiście ostatnio zapoznałem się z ich ofertą i jest całkiem atrakcyjna. Np do konta Direct dają kartę wielowalutową co sprawdza się za granica. Fajną opcją jest to, że dają możliwość za jakąś drobną opłatą korzystania ze wszystkich bankomatów w Polsce.
Wrzucam info na temat tego konta tutaj: https://konto-w-banku.pl/ing-direct/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ze swojej strony jestem w stanie polecić bank ING. Moim zdaniem w chwili obecnej ma najlepszą ofertę. Jeśli chciałbyś się z nią zapoznać, zajrzyj pod ten adres: https://www.kontomaniak.pl/konta-osobiste/ing-konto-direct a jestem pewny, że znajdziesz pod tym linkiem wszystkie, niezbędne informacje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wszystko zależy też od danej sytuacji. Ciekawą opcją są też konta dla studentów dostępne na rynku. Można skorzystać z rankingu na stronie https://www.najlepszekonto.pl/ranking-kont-dla-studentow aby porównać takie możliwości i wybrać tę najlepszą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

http://pcichocki.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=1963&idDistributor=381722 spróbuj tego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam konto proste zasady w getinie, jest praktycznie darmowe dla osób do 26 roku życia. Opis znalazłam na tej stronie https://rankingkont.org/darmowe-konto-bankowe/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Konto bankowe akurat dobrze jest na spokojnie wybrać, aby nie miało ukrytych kosztów i zapewniało jednak za darmowo wiele dodatkowych możliwości. Jeśli natomiast często przewalutowujecie swoje zarobki, czy oszczędności to zwróćcie uwagę na ofertę Nest Banku https://nestbank.pl/dla-ciebie-i-rodziny/konta/uslugi/korzystne-przewalutowania który zapewnia korzystne przewalutowanie dla swoich klientów, jednocześnie zapewniając pełne bezpieczeństwo oraz aktualność kursów. Jak do tej pory parę razy korzystałem i ze stawki byłem zadowolony :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W dzisiejszych czasach, oprócz konkurencyjnych warunków utrzymania konta (opłaty za prowadzenie, kartę, przelewy) i nowoczesnych rozwiązań z branży fintech (płatności Blik, Google Pay, itd.) ważna jest również szybkość otwarcia i aktywacji rachunku. Niektóre banki umożliwiają potwierdzenie tożsamości dosłownie w kilka minut. Artykuł o kontach bankowych, które można założyć bez wychodzenia z domu, można przeczytać na stronie https://jakpomnazacoszczednosci.pl/szybkie-konto-internetowe/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Moim zdaniem sposoba Ci się to konto osobiste w toyota https://www.toyotabank.pl/dla-ciebie/konta/osobiste/konto-osobiste/szczegoly/ , są jasno postawione warunki i zwyczajnie koszty utrzymania konta to śmiech na sali, poczytaj
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Patrze na te wszystkie oferty i jestem coraz bardziej rozbawiony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tutaj masz 3 najlepsze konta bankowe

http://mabek.pl/konta-bankowe/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja używam pekao od jakiegoś pół roku i sobie chwalę opłat nie mam, ale mam konto młodzieżowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja mam w pekao i sobie chwalę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

millenium i mbank ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja mam w banku toyota, chyba najlepszy wybór dla osób z samochodami- to taki bank kierowcy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja mam PKO, jest całkiem okej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

U nich znajdziesz najlepsze oferty: https://konto-w-banku.pl/ :) Mają oferty z różnych banków!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

W dzisiejszych czasach dość popularnym problemem są nieautoryzowane transakcje oraz wyłudzanie pieniędzy i kradzież z konta bankowych. Jeżeli macie z tym problem to polecam Wam usługi kancelarii, z której sam skorzystałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja korzystam z dwóch banków w Polsce. Mowa o nestbank i mbank. Ten pierwszy polecam, ten drugi też ujdzie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdź może ten oto ranking kont osobistych https://finhack.pl/ranking-kont-osobistych/. Moim zadaniem najlepiej porównać oferty konta bankowego właśnie pod względem opłat. We wspomnianym rankingu są zamieszczone podstawowy informacje o opłatach za kartę, otwarcie konta itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto rozważyć otwarcie konta bankowego VIP http://teberia.pl/czym-sa-konta-bankowe-vip/ . Dla niektórych osób może to być wyjątkowo opłacalne i wygodne rozwiązanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmmm a czy takie konto firmowe w ogóle jest wymagane, bo różne rzeczy można przeczytać na ten temat - https://www.dziennikwschodni.pl/artykuly-sponsorowane/czy-konto-firmowe-jest-obowiazkowe-dla-osob-prowadzacych-dzialalnosc,n,1000300356.html i tak szczerze mówiąc to się zastanawiam czy jest sens je zakładać. Mam jedno konto osobiste w jednym banku. Może za dużo za nie nie płacę, ale jednak jakieś opłaty się pojawiają. A to weryfikacja sms przelewu, a to opłata miesięczna za kartę jeśli nie zrobi transakcji kartą a to jeszcze coś innego. A jak założę teraz dodatkowe firmowe konto to będę musiała kolejne takie opłaty ponosić. Trochę mi się to nie uśmiecha, tym bardziej w czasach gdy wszystko dookoła drożeje :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Konto trzeba wybrać takie, które będzie darmowe. Nie będzie trzeba płacić za przelewy natychmiastowe. Dodam, że są banki, gdzie te przelewy są płatne i kosztują 5 zł, a są banki gdzie przelewy ekspresowe są darmowe. Najlepiej korzystać z aktualnych zestawień i wtedy na tej podstawie wybierzemy najbardziej atrakcyjną ofertę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybór może być zaskakująco prosty wystarczy skorzystać z odpowiednich rankingów. Na przykład jeżeli chodzi o konto firmowe https://www.bank-ranking.pl/ranking-kont-firmowych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam mbank - ekonto w promocji z biedroną i premią do 500 ZŁ
Jest to konto z bankomatami za 0 zł przy wypłatach powyżej 100 zł.
Zapłaciłam 0 zł za otwarcie i nie płacę za prowadzenie rachunku.
Dostałam 500 zł premii, w tym 200 zł do Biedronki
https://msee.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=2365&idDistributor=581590
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam mbank - ekonto w promocji z biedroną i premią do 500 ZŁ
Jest to konto z bankomatami za 0 zł przy wypłatach powyżej 100 zł.
Zapłaciłam 0 zł za otwarcie i nie płacę za prowadzenie rachunku.
Dostałam 500 zł premii, w tym 200 zł do Biedronki
https://msee.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=2365&idDistributor=581590
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystam z tego konta od lat i jestem bardzo zadowolony, bo w nim bezwarunkowe zero za wszystko (i to bez dodatkowych warunków) rzeczywiście obowiązuje.
Nest Bank
https://tiny.pl/9knkn
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wybrałam ING i nie narzekam, jest wygodne i jak się płaci regularnie kartą to nie ma opłat. Ale dużo znajomym z firmami wychwala konto firmowe od santandera, że też bardzo fajne i jest duża premia na start. Jak coś to obczaj ranking https://konta-firmowe.eu i sobie porównaj, poczytaj opinie itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: jakie konto bankowe wybrać?

Teraz BNP Paribas ma kozacką promocje gdzie po założeniu konta można zyskać 475 złotych bonusu.
https://musibycdobrze.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=2444&idDistributor=600825
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz na topie jest Santander http://banki.finansefakty.pl/konta-osobiste
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko warto wiedzieć, że konto w banku dla dużych pieniędzy jest bezcelowe https://totemat.pl/czy-warto-miec-pieniadze-na-rachunku-w-banku-nie-warto/ inflacja zjada pieniądze. Więc lepiej inwestować. Konto jest tylko do wydatków bieżących z sensem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

witaj
na dzień dzisiejszy najlepszym kontem osobistym chyba jest ING
Prowadzenie konta jest bezwarunkowo darmowe, opłata za kartę nie jest pobierana po wykonaniu nią 5 płatności miesięcznie.
Przelewy intermetowe są darmowe, a wypłaty z bankomatów innych niż ING kosztują 2.5 zł. za wypłatę (ważne, darmowe wypłaty z bankomatów ING i sieci PlanetCash)
Ale najlepszym sposobem na ocenę jakie konto bankowe wybrać jest skorzystanie z rankingu kont osobistych.
Można porównać warunki darmowego konta i karty, a także opłaty za przelewy i wypłaty z bankomatów.
https://ekonto-bankowe.pl/konto-osobiste/ranking-kont-osobistych/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym szukała nie konta w którym koszty utrzymania nie są duże. Ale konta w którym koszty utrzymania są zerowe. Bo takie konta jak najbardziej da się znaleźć. Nie polecam na pewno iść do pierwszego lepszego banku stacjonarnie ale porównać sobie konta w sieci i założyć konto przez internet. Co jest wygodniejsze, a poza tym mozna znaleźć znacznie lepsze promocje na założenie:
https://polakoszczedza.pl/2022/03/konto-bankowe-przez-internet-bez-kuriera-na-selfie/

Na stronie jest przegląd aktualnych promocji w bankach na konta bankowe. Przy założeniu konta osobistego w wielu z nich można liczyć na bonus pieniężny plus możliwosć założenia sobie dobrze oprocentowanego konta oszczędnościowego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kriso - polecam przeczytać ranking kont bankowych. Znajdziesz go na https://www.bank-ranking.pl/ranking-kont-firmowych. Naprawdę rewelacyjne oferty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry, stanąłem przed wyborem konta firmowego w banku, oglądam oferty i zdecydowałem na jeden bank, ale utrudniają założenia konta (musze jechać 30km do banku).
Dlatego pytanie do Was, jakie konto firmowe polecacie,
zależy mi na:
- niskich opłatach za utrzymanie (lub zerowych)
- aby miało konto walutowe, (przelewy z allegro CZ i w przyszłości w ), Polecicie coś fajnego?
nie potrzebuje karty debetowej - choć jak oglądam oferty wszędzie je wciskają na siłę...

Czy ktos moze brał również terminal płatniczy u nich: https://polskabezgotowkowa.pl/ ? Pytam się bo widzę, ze jest możliwość uzyskania za darmo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Magazyn firmowy (11 odpowiedzi)

Dzień dobry, mam problem z Subiektem GT. Jak dodawać na stan produkty które sam produkuję? Do...

Czy są tu jacyś gracze w kasynie? (37 odpowiedzi)

Czy są tu jacyś gracze w kasynie?Czy są tu jacyś gracze w kasynie? Chcę trochę zagrać online,...

Jak otworzyć sklep internetowy (73 odpowiedzi)

Przymierzam sie nad otwarciem własnego sklepu internetowego. Mianowicie do tej pory sprzedawałam...