Sławomir - ocena (1) Bardzo kiepski serwis i obsługa Sławomir Dobra robota (1) Naprawa roweru praktycznie od ręki, w dobrej cenie. Polecam. Marek P NIE polecam (1) Brak możliwości zwrotu towaru(w czasie 2 godzin od godziny zakupu) po... Gość
serwis roweru (1) Serwis roweru. Rower zostawiłam o godz. 14.00 i odebrałam po serwisie o godz.... Marta Dobry serwis (1) Korzystałem kilkukrotnie z serwisu zawsze podejmują się naprawy nie mówią że... Robert Słabo (1) Drogo, mały wybór i beznadziejna obsługa, serwisu nie miałem okazji sprawdzić... Piotr fatalna obsuga po zakupie (1) Były problemy z przerzutkami, potem żle prykręcony zamówiony błotnik, syn... zolo Mega dobry mechanik:) (1) Najlepszy mechanik to Lukasz z rowerowego:) zyczliwy sympatyczny... Ewa Dobry sklep dla każdego a zwłaszcza początkującego (1) Kupowałem u nich rower około 3 miesięcy temu. Rower kupiłem klasy średniej za... janek Obsługa (1) Oczywistą oczywistością jest fakt, że każdy sklep pracuje dla zysku, jednak... Karol SERWIS (2) W zeszłym roku regularnie (kilkakrotnie) korzystałem z usług tego centrum.... Przemek Rowery (2) Jeśli chcesz mieć przeglądy, wykonane profesjonalnie od serca przez cały rok... Zeusa Obsługa pierwsza klasa (1) Jestem bardzo zadowolony z obsługi. Wszedłem z nieco nieuporządkowanymi... Adrian Tak powinno być w każdym sklepie (1) Kupiłem rower, do którego dostałem za niewielką dopłatą porządne zapięcie i... Paweł BĘDZIE PAN ZADOWOLONY.... (3) Ilekroć kupiłem coś w tym sklepie, to za każdym razem obiecywałem sobie, że... fahrradbesitzerausgruneschwarzwa L - opinia (2) Oddałem dwa koła na do centrowania, konserwacji i czyszczenia po długim... L Panowie! Dziękuję bardzo za pomoc po godzinach!!! (1) Przez swoją własną głupotę pozbawiłam się powietrza w oponach. Panowie se... Maciejka Sklep godny polecenia (1) Kupiliśmy w sklepie rower dla żony. Spotkaliśmy się z profesjonalną obsługą,... Kamil do klienta nie mówi się na Ty! (3) ogólnie asortyment ok, usługi trochę drogo, ale najważniejsza uwaga to taka,... marecki Polecam (1) Serwis rowerowy godny polecenia. Właściciele znają się na rzeczy i udzielają... Ania