Forno Rosa

Pizzerie

Gdańsk, Franciszka Hynka 57

Karolek - ocena (1) Pysznie, szybko i bardzo sympatycznie! Karolek michał - opinia (2) przereklamowane drogo a pizza straszna michał janusz - ocena (1) smaczności prosto z pieca i świetne zimne piwo włoskie janusz
Krzychuuu - opinia (1) Najlepsza pizza jaką jadłem, polecam:) Krzychuuu Robertos - opinia (1) Polecam, pyszna pizza i miła obsługa Robertos MC - opinia (1) Jak dla mnie jedna z najlepszych pizzerii w Gdańsku. Jedyny minus to... MC Seba - opinia (1) Tak się zastanawiałem cztery czy pięć gwiazdek. Wystrój i wielkość lokalu nie... Seba Felipe - opinia (1) pizza z krewetkami rewelacyjna Felipe Tomasz - opinia (1) Miła obsługa, pizza z pieca opalanego drewnem. Duży wybór rodzajów pizz.... Tomasz Miska - opinia (1) Najlepsza pizza w Trójmieście, świetny klimat i cudowna obsługa! Miska Amadeusz - opinia (1) Pizza bardzo smaczna. Ciekawe pozycje w menu. Bardzo dobre jakościowo... Amadeusz Sylwia - opinia (1) Najlepsza pizza jaką jadłam.Produkty najwyżej jakości .Obsługa przemiła aż... Sylwia