Foto Ross

Studio fotograficzne

Gdańsk, Pomorska 84

M - ocena (1) Bardzo polecam. Bardzo szybko zrobione zdjęcie, wydruk, i mail ze zdjęciem... M Szczerze polecam. (1) Szczerze polecam pana Darka i jego zakład. Klientem tego zakładu... yacan Pełen profesjonalizm za niską cenę (1) Udałem się ostatnio do tego miejsca gdyż potrzebowałem zdjęć do dokumentów,... Aleksander
Szybko Fachowo Bezstresowo (1) Z usług firmy korzystam od wielu lat, drukuje wywołuję kseruje. Ostatnio z... Krzychu Fachowiec w swojej dziedzinie (1) Przemiła obsługa, fachowe doradztwo, jakość wykonanych zdjęć bez zarzutu.... Joanna Ekstraklasa!!! (1) Polecono mi ten zakład do zrobienia zdjęć do dowodu osobistego i rzeczywiście... Sławomir Zawsze zadowolona (1) Z usług Pana fotografa korzystałam wielokrotnie. Zdjęcia do przeróżnych... Natalia POLECAM!! (1) Gdyby ktoś mnie zapytał , czy znam dobrego fotografa, to bez zawahania... Iwonna Słabo (2) Jak dla mnie zostałam potraktowana po macoszemu, zdjęcie jakie mi zrobiono... Kasia Potwierdzam wszystkie opinie na 6+. (1) Pan dariusz jest super mily, usmiechniety i kontaktowy! sama przyjemnosc... gk Gd. Żabianka tam warto pojechać... :) (1) Chętnie oddaje foto do wywołania tam, bo cena i jakość wiele razy spowodowały... Maciej miło i profesjonalnie ;-) (1) Od lat korzystamy z miłej i profesjonalnej obsługi fotograficznej Pana... Monika Najlepszy punkt fotograficzny w Trójmieście! (1) Bardzo dobra obsługa, zdjęcia do dokumentów na miejscu, odbitki robione w... Patryk OPINIA (1) Pełen profesjonalizm, bardzo miła obsługa i przystępne ceny, w porównaniu do... Maciej Kubacki Mistrz fotografii (1) Z usług Foto Ross korzystam od wielu lat. Drukuje odbitki z każdej... Helena Polecam :) (1) Do Pana Darka trafiłam kilka lat temu. Po zakupie nowego aparatu miałam... Agata Miło i profesjonalnie (1) Trafiłam do zakładu z polecenia koleżanek, które robiły tam sobie zdjęcia do... Ala Foto Ros Polecam w 100% (1) Właśnie wróciłem od fotografa. Robilem zdjęcia do dyplomu. Przy wyborze... Zadowolony polecam (1) Trafiłem do FOTO ROSS z polecenia znajomych i teraz sam polecam. Zrobiłem... Tomek Polecam wszystkim!!! (1) Właśnie odebrałąm swoje ślubne zdjecia i jestem ZACHWYCONA. Zdjęcia... agat