Foto Żukiewicz

Studio fotograficzne

Gdańsk, Wajdeloty 8

Stała klientka od lat - ocena (1) Profesjonalnie zrobione zdjęcia do dowodu, z dobrym oświetleniem, ustawieniem... Stała klientka od lat JD - ocena (1) Bezdyskusyjnie najlepszy fotograf w trójmieście. Miła obsługa i profesjonalne... JD Leszek - opinia (1) Dzisiaj żona wykonywała zdjęcia do dowodu. Profesjonalne zdjęcie i bardzo... Leszek
Malgorzata - opinia (1) Jest to zdecydowanie najlepsze studio fotograficzne w którym kiedykolwiek... Malgorzata zuz - opinia (1) Wszystko super. Bardzo miła Pani, która zna się na rzeczy. Polecam. zuz Marta - opinia (1) Przemila Pani Fotograf.! Zdjecia do dokumentow oraz zdjecie rodzinne wyszly... Marta Emi - opinia (1) Bardzo profesjonalne studio, to nie punkt robienia zdjęć, a studio... Emi Marta - opinia (1) Jedyna osoba u której na zdjęciach do dokumentów wychodzi się dobrze. Pani... Marta Monika - opinia (1) Baaaardzo polecam. Przemiła pani fotograf, bardzo ładne studio, zdjęcia... Monika Ola - opinia (1) Polecam gorąco wszystkim! Pani fotograf przemiła, profesjonalna, pomocna i z... Ola Piękne zdjęcia do dokumentów (1) Najładniejsze zdjęcia do dowodu, paszportu czy innych dokumentów.... niki zdjecia (1) Jestem bardzo zadowolony z jakości usług jakie posiada "foto żukiewicz",... kamil.s Super. (1) Świetne zdjęcia. Wg mnie najlepszy fotograf w okolicy. Piękne zdjęcia do... Paulina dobry zaklad (1) jak dla mnie zdjęcia legitymacyjne mogłyby być mniej wyretuszowane (wszystkie... Stef NAJLEPSZY FOTOGRAF W TRÓJMIEŚCIE (1) Cała nasza rodzina od lat korzysta z usług Foto Żukiewicz i jest to jedyny... Anna Pani fotograf godna polecenia (1) Potwierdzam poprzednie opinie, ze pani fotograf na Wajdeloty robi wspaniale... Magda Serdecznie polecam! (1) Profesjonalna usługa świadczona przez profesjonalną panią fotograf. Nie ma... Kasia Najlepszy zakład fotograficzny w Trójmieście (1) Szczerze polecam - cała moja rodzina jest klientem Zakładu od zawsze -... Magda Polecam (1) Do tego fotografa trafiłam po pozytywnych opiniach moich współpracowników i... dra Super zdjęcia!! (2) Witam! Zamieszczam swoją opinię dla tych, którzy tak jak ja poszukiwali bądź... Sylwia