Ada - opinia (1) bardzo profesjonalna obsługa, świetny kontakt i cudowna Pani Animatorka na... Ada Dominika P - opinia (1) Gorąco polecam! Wszystko wykonane z najwyższą starannością, duży pakiet... Dominika P Krzysztof i Wioleta - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi MediaBox na naszym weselu. Dobry kontakt,... Krzysztof i Wioleta
Bożena - opinia (2) Bardzo dobra organizacja, fajna zabawa oraz przemiły Pan który obsługuje... Bożena Pati - opinia (1) Jestem zachwycona, goście również! Świetna obsługa, pan nawet drukował więcej... Pati Marta - opinia (1) Super obsluga. Przemiła Pani. Wszystko na czas, pieknie przeprowadzone. Marta Ja - opinia (1) Super organizacja miła obsługa świetna sprawa na imprezę wszyscy goście... Ja Katarzyna - opinia (1) fajna zabawa, super zdjęcia, polecam!!! Katarzyna Paweł - opinia (1) Foto budka pierwszej klasy! Do odpowiednich zdjęć nie wystarczy tylko... Paweł Małgorzata - opinia (1) Bardzo polecam ! Wspaniała zabawa i pełen profesjonalizm! Małgorzata Karolina - opinia (1) Świetna zabawa! Mega atrakcja podczas Naszego Wesela! Goście bardzo... Karolina Małgorzata - opinia (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa a przesłane zdjęcia w dobrej jakości Małgorzata SUPER (2) To był świetny pomysł by sprezentować usługę fotobudki przyjaciołom na... Agata Alicja - opinia (2) Świetna obsługa i jeszcze lepsze zdjęcia ;) Alicja Najlepsi! (1) Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni, że zdecydowaliśmy się na Fotobudkę... Ania Nietuzinkowa zabawa dzieci i dorosłych !!!! (1) Polecam świetna zabawa !!! Profesjonalna i bardzo sympatyczna obsługa. Super... Maciej i Justyna Dziękujemy - 21-09-2018 (1) Wielkie podziękowania za to co zrobiliście na Naszym weselu!!! Podgrzanie i... Paweł super fotki :) (1) super zabawa,klimat imprezy zatrzymany na zdjęciach :)) Renata Fotobudka (1) Super zabawa. Pełen profesjonalizm. Rewelacyjna jakość zdjęć możliwość... Megg Gorąco polecamy na wesele! (1) Bardzo dziękujemy za cudowną zabawę. Niesamowite przeżycia, wspaniałe... Anita