Pati - opinia (1) Jestem zachwycona, goście również! Świetna obsługa, pan nawet drukował więcej... Pati Marta - opinia (1) Super obsluga. Przemiła Pani. Wszystko na czas, pieknie przeprowadzone. Marta Ja - opinia (1) Super organizacja miła obsługa świetna sprawa na imprezę wszyscy goście... Ja
Katarzyna - opinia (1) fajna zabawa, super zdjęcia, polecam!!! Katarzyna Paweł - opinia (1) Foto budka pierwszej klasy! Do odpowiednich zdjęć nie wystarczy tylko... Paweł Małgorzata - opinia (1) Bardzo polecam ! Wspaniała zabawa i pełen profesjonalizm! Małgorzata Karolina - opinia (1) Świetna zabawa! Mega atrakcja podczas Naszego Wesela! Goście bardzo... Karolina Małgorzata - opinia (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa a przesłane zdjęcia w dobrej jakości Małgorzata SUPER (2) To był świetny pomysł by sprezentować usługę fotobudki przyjaciołom na... Agata Alicja - opinia (2) Świetna obsługa i jeszcze lepsze zdjęcia ;) Alicja Najlepsi! (1) Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni, że zdecydowaliśmy się na Fotobudkę... Ania Nietuzinkowa zabawa dzieci i dorosłych !!!! (1) Polecam świetna zabawa !!! Profesjonalna i bardzo sympatyczna obsługa. Super... Maciej i Justyna Dziękujemy - 21-09-2018 (1) Wielkie podziękowania za to co zrobiliście na Naszym weselu!!! Podgrzanie i... Paweł super fotki :) (1) super zabawa,klimat imprezy zatrzymany na zdjęciach :)) Renata Fotobudka (1) Super zabawa. Pełen profesjonalizm. Rewelacyjna jakość zdjęć możliwość... Megg Gorąco polecamy na wesele! (1) Bardzo dziękujemy za cudowną zabawę. Niesamowite przeżycia, wspaniałe... Anita Polecam na wesele!!! (1) Fotobudka z Mediabox była jedną z atrakcji na naszym weselu. Goście świetnie... Ann Polecam wszystkim !!!!!!!!! (1) Polecamy z moim Mężem wszystkim usługi MediaBox :) Pełen profesjonalizm,... Monika i Adrian Super zabawa (1) Polecam 😄 Super kontakt , świetna zabawa 😄 Goście zadowoleni... Magda Godni polecenia! (1) Najlepsza fotobudka w Trójmieście! Pełen profesjonalizm. Alicja i Daniel
1