Sonia - opinia (1) Wynajmowaliśmy fotobudkę (retrobox) na weselę - wszystko terminowo, z... Sonia MP - opinia (1) Witam, Chciałbym serdecznie podziękować za wspaniałą usługę, jaką... MP Dominika - opinia (1) Miła i Profesjonalna obsługa, rewelacyjne podejście do dzieci. Dużo różnych... Dominika
Wielbiciel Fotobudka Mediabox - opinia (1) Jestem zachwycony jakością usługi. Stały kontakt, partnerskie uzgodnienia,... Wielbiciel Fotobudka Mediabox Monika - opinia (1) Polecam w 100%, pełen profesjonalizm, Monika Monika - opinia (1) Polecam w 100 %, pełen profesjonalizm i terminowość Monika Monika - opinia (1) Bardzo polecam Pełen profesjonalizm Monika Kamila - opinia (1) Super gość!!!! Niesamowita energia, ciagle uśmiechnięty, goście byli pod... Kamila Michał :) - opinia (1) Razem z żoną serdecznie polecamy!! Bardzo dobry kontakt, profesjonalna... Michał :) Kamila - opinia (1) Polecam Fotobudkę świetny kontakt, możliwość personalizacji projektu... Kamila Magdalena - opinia (1) Pełen profesjonalizm. Wszyscy byli zachwyceni. A nam.pozostala pamiątka w... Magdalena Mateusz - Pan Młody - opinia (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi. Prowadzący był bardzo otwarty i... Mateusz - Pan Młody Patrycja i Sebastian - opinia (1) Serdecznie polecamy! Fotobudka w stylu retro idealnie wpasowała się w klimat... Patrycja i Sebastian Natalia Niedzielska - opinia (1) Forobudka Mediabox petarda! Polecam każdemu! Obsługa i wykonanie na... Natalia Niedzielska Martyna - opinia (1) Bardzo przyjemna i sprawna obsługa Martyna Ja - opinia (1) Super współpraca, doskonaly kontakt z firmą, wesoła atmosfera,a Pan Paweł... Ja Michał - opinia (1) Fotobudka idealnie wpasowała się w moją imprezę urodzinową. Obsługa bardzo... Michał Anna - opinia (1) Bardzo miła i sprawna obsługa , bezproblemowy kontakt, świetne zdjęcia, dużo... Anna Asia - opinia (1) Obsługa na medal , bardzo serdecznie dziękujemy Asia Weronika - opinia (1) Jedną z atrakcji na naszym weselu była fotobudka od MediaBox. Pełne... Weronika