Fotograf ślubny 12.09.2020 r.

Temat dostępny też na forum: Wesele bez ogłoszeń
Witam,
chciałabym się dowiedzieć czy możecie polecić fotografa, który w swojej ofercie może zaproponować więcej jak 500 zdjęć (nawet wszystkie jakie wykonał) na poczet rezygnacji z dodatków typu fotoksiążka itp.

Termin wesela 12.09.2020 r. okolice Lęborka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cześć Martyna,
Ponad 500 zdjęć to bardzo dużo ale jeżeli Tobie zależy na takiej ilości to jest to do uzgodnienia z fotografem. Większość fotografów przedstawia indywidualną ofertę. Natomiast mało kto przekazuje wszystkie zdjęcie jakie wykonał. Te podlegają selekcji abyś otrzymała to co najlepsze.
Pozdrawiam
Artur
http://www.e-artis.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeżeli zależy Wam na ilości, nie jakości, to znajdziecie sporo takich. I to nawet tanio. Żaden dobry fotograf nie odda takiej ilości zdjęć z jednego dnia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wielu fotografów udostępnia wszystkie zrobione zdjęcia ale tylko za dodatkową opłatą. Wielu też nie oferuje w podstawowym pakiecie albumów ani fotoksiążek. Aby dostać większą ilość zdjęć ślubnych i jednocześnie oczekiwać ich wysokiej jakości zalecałbym poszukać fotografów którzy pracują w duecie. Najlepiej poszukać firmy która wykonuje ładne fotografie i od razu zapytać o większą ilość zdjęć i dwóch fotografów.

Chociaż tak naprawdę ilość zdjęć najbardziej zależy od tego jak długo wesele będzie trwało (są rejony w Polsce gdzie ślub w kościele zaczyna się o 13:00 a są takie w których ślub jest o 17:00), jakie będą atrakcje, ile będzie osób oraz jak będą się te osoby bawić na przyjęciu weselnym.

Jednak radziłbym poszukiwania zacząć od fotografa który robi zdjęcia, które będą się Pani podobały (ewentualnie później negocjować większą ilość zdjęć i obecność drugiej osoby do fotografowania) a nie od takiego który oddaje bardzo dużą ilość zdjęć. Wydaje mi się że lepiej dostać 300 fotografii które będą się Pani podobały niż 600 przeciętnych.

Jeśli nadal nie znalazła Pani fotografa zachęcam do zapoznania z portfolio http://pkfstudio.pl/fotografia-slubna.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam do mnie http://www.martasulkowska.pl jeśli pojawią się jakieś pytania zapraszam do kontaktu ms.sulkowska@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym poszukał na https://fixly.pl, tam możesz bez wychodzenia z domu poszukać kogoś, kto się zajmie zdjęciami na weselu. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0