Mieszko - ocena (1) Zdjęcia ekstra, polecamy. Mieszko Marek Gronowski - opinia (1) Sam pracowałem wiele lat w tej branży i z absolutnym przekonaniem stwierdzam... Marek Gronowski Katarzyna - opinia (1) Serdecznie polecam współpracę z Panem Jerzym! Świetna jakość zdjęć,... Katarzyna
Dorota - opinia (1) Profesjonalnie. Terminowo. Jakościowo. Kolorowo. Fotografie, które sprzedają. Dorota Kasia - opinia (1) Gorąco polecam usługi fotograficzne u Pana Jerzego. Bardzo dobre jakościowo... Kasia Paweł - opinia (1) Świetny profesjonalista. Zna się na swojej pracy. Zdjęcia są magiczne. Pan... Paweł Jarek - opinia (1) Potrzebowałem profesjonalnych fotografii mojego dwupokojowego mieszkania i... Jarek Anna - opinia (1) Pełny profesjonalizm, doświadczenie i wiedza broni sie sama !!!! Polecam!!!! Anna Zadowolona klientka - opinia (1) Zdecydowanie polecam! Miałam okazję porównać zdjęcia tych samych obiektów... Zadowolona klientka Rafał - opinia (1) Pan Jerzy to profesjonalista w każdym calu... Niesamowita dbałość o... Rafał Michał - opinia (1) Dobre, profesjonalne zdjęcia. Widać robotę fachowca. Polecałbym Pana... Michał Adam - opinia (1) Pełen profesjonalizm! Kontakt, wykonanie sesji i jakość zdjęć na najwyższym... Adam Tomasz - opinia (1) Przez lata pielęgnowane rzemiosło połączone z najnowsza technologia oraz... Tomasz Przemas - opinia (1) Przerobiłem wielu fotografów z Trojmiasta i okolic ale żaden z nich nie jest... Przemas acco rent - opinia (1) Najlepszy fotograf wnętrz w promieniu 1000 km. Polecamy z czystym sumieniem.... acco rent Diana - opinia (1) Polecam, Fotograf, który potrafi pokazać to co najlepsze w nieruchomości.... Diana Godny polecenia (1) Chciałbym pochwalić tego fotografa za pomysłowość, zaangażowanie oraz... Maciej