Fotosopot

Byłem i jestem pod wielkim wrażeniem. Pan miły, pomocny dający wskazówki. Zrobił mi pięć ujęć aż byłem zadowolony. Sam mówił czy zdjęcie jest dobre pod względem technicznym i jak mam się ustawić. Czekałem na zdjęcia około 30 minut. Podczas rozmowy okazało się, że jest nowym właścicielem od czerwca. Pewnie dlatego poprzednicy mieli inne zdanie co do usługi. Co do cen zawsze mogłyby być tańsze ale w innym zakładzie cena była podobna. Takie ceny są w Sopocie. Ze zdjęć jestem bardzo zadowolony jak i z obsługi. Widać, że gość dba o jakość. Wszystkim chcącym mieć zdjęcie z którego będą zadowoleni i nie będą się chcieli go wstydzić polecam ten zakład.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Fotosopot

Pan Grzegorz wykonał mi dziś zdjęcia do dowodu i paszportu. Profesjonalne podejście do klienta oraz pogodna osobowośc to atuty, które w tej branży są bardzo ważne, a do czasu poprzednika Pana Grzegorza były mi nieznane. Zdjęcia wykonane super, w dogodnym czasie dla klienta i zrobione z sercem. Ten Pan potrafi wydobyc w osobie przez siebie fotografowanej jej osobowośc. I jeszcze jedno.. ten salon fotograficzny ma dużo fajnych ofert, nie tylko na zdjęcia wykonane na płótnie, ale również albumy czy kubki które można zaaranżowac samemu. Cennik na każdą kieszeń z efektem ręki profesjonalisty. Pozdrawiam Ola Zwiewka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0