Frajda

Nauka pływania

Gdynia, Tatrzańska 35

Meg - ocena (1) Jakbyście mieli sympatyczną, pomocna i uśmiechnięta obsługę, byłoby więcej... Meg Rodzic - opinia (1) Bardzo wykwalifikowana kadra i indywidualne podejście do dzieci. Dużym plusem... Rodzic Ania - opinia (1) Bardzo polecam dla dzieci i doroslych Ania
Danuta - opinia (1) Najlepsza. Moje dzieci chodzily kilka lat świetnie pływają i zawsze mile... Danuta Zabawa z nauką/nauka z zabawą (1) Byłem w odwiedzinach u siostry, która wybierała się ze swoim synkiem (4 lata)... Tomek Cera Polecam wszystkim:) (1) Polecam wszystkim powyższą szkołę. Świetne podejście do dziecka, bardzo... Daniel Super Szkoła (1) Witam, chciałem podzielić się opinią na temat Frajda Szkoła Pływania. Moje... spiki Godne polecenia (1) Polecam wszystkim tę szkołę. Wspaniałe, indywidualne podejście do każdego... Tadeusz Polecam (1) Świetne zajęcia dla dzieci. Wspierają rozwój dziecka poprzez świetną zabawę w... Monika Szydło Super Frajda (1) Drodzy! bardzo serdecznie polecam Frajdę :) niesamowicie miło spędzony czas.... Ewa Szkoła godna polecenia! (1) Najbardziej mi się podobało indywidualne podejście i to, że nawet dla takiego... Robert Prawdziwe źródło frajdy :-) (1) Na początku sierpnia odwiedziłam tę pływalnię w Gdyni i miałam okazję... Magda wszystko ok (1) Polecam wszystkim tę szkołę. Wspaniałe, indywidualne podejście do każdego... Marta polecam (1) polecam szkołe pływania frajda. Mają bardzo ciekawe ceny a co za tym idzie... justyna Mój syn jest zadowolony . (1) Zapisałem syna na zajęcia z nauki pływania , świetna kadra , chłopak chodzi... Artur Granosik Warte polecenia (1) Chciałbym polecić tą szkołę z czystym sumieniem. Dlaczego ktoś zapyta a no... Mateo Super (1) Jestem bardzo zadowolona z usług :) Miła i przyjemna atmosfera Bardzo... Natkaa1919 SUPER (1) Jestem bardzo zadowolona z poziomu usług oferowanych . Profesjonalne... ANIA Superrrrr :) (1) Serdecznie polecam tą szkołę pływania :) ciekawe zajęcia, przystępne ceny,... Kasia Szkoła Pływania (1) Polecam osobom chcącym szybko nauczyć się pływać. Ja sam do tej pory byłem... Marek Tukan