Krystian - ocena (1) Warsztat samochodowy ten to prawdziwa perełka! Profesjonalna obsługa, szybka... Krystian Gregory - ocena (1) Solidna , godna polecenia firma .Kompetentni , zawsze na czas ..szczególnie... Gregory Magdalena - ocena (1) Bardzo dobry kontakt z serwisem. Naprawa na czas i bez problemowo. Serwis... Magdalena
Aneta - ocena (1) Profesjonalizm !! Aneta Kris - ocena (1) Warsztat godny polecenia. Serwisowałem auto dotychczas w autoryzowanym... Kris Grzegorz - ocena (1) Spoko ludzie i pełna profeska. Ceny spoko i czas oczekiwania zaskakująco... Grzegorz Łukasz - ocena (1) bardzo mili i ogarnięci diagności. sprawnie i konkretnie. polecam Łukasz Krzysztof - ocena (1) serdecznie polecam, miła atmosfera, rzetelni fachowcy. Krzysztof Ewa - ocena (1) sprawnie, fachowo, diagności dużą wiedze mają.polecam Ewa et - ocena (1) super fachowcy, miła i szybka obsługa. polecam et Bożena Juskowiak - ocena (1) Bardzo miła i szybka obsługa. Bożena Juskowiak Piotr - ocena (1) Korzystam z warsztatu FRED od ponad 8 lat, nigdy się nie zawiodłem a... Piotr Monika - ocena (1) Najlepszy warsztat w jakim byłam. Bardzo rzetelni i profesjonalni. Korzystam... Monika Jacek Gdynia - ocena (1) Z czystym sumieniem mogę polecić ten warsztat Jacek Gdynia Daniel - ocena (1) Najlepszy serwis z jakim miałem do czynienia. Przede wszystkich uprzejma i... Daniel Beat - ocena (1) Prawdziwi fachowcy, do tego mili i przystojni÷) Beat Bartek - ocena (1) Zdecydowanie polecam ten warsztat. Zawsze trafna diagnoza. Obsługa miła, a... Bartek Mateusz_G - ocena (1) Profesjonalna obsługa podczas przyjęcia, jak i wydania pojazdu. Auto... Mateusz_G Rafi - ocena (1) Wszystko super. Rafi Pawel - ocena (1) Warsztat najwyższej klasy , zostawiłem do naprawy kilkukrotnie swój i... Pawel