Fryzjer

Mając pełną świadomość obecnej sytuacji proszę o normalne odpowiedzi, czy jakiś fryzjer w Gdańsku lub Pruszczu Gdańskim jest otwarty? Pozdrawiam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Może jakiś znajomy fryzjer przyjdzie żeby Cię obciąć u Ciebie w domu albo ewentualnie... ktos z domownikow. No co, kiedys nie było powszechnego dostepu do fryzjerów jak dziś...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mam ten sam problem. Strach pomyśleć co będzie jak się złapie coś od fryzjera.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Fryzjerzy i kosmetyczki zawiesili działalność z wiadomych względów. Nie da się prowadzić takich usług zachowując odległość. Chory nie przyjdzie pewnie do fryzjera z gorączką ale taki jeszcze bezobjawowy może i co wtedy?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Fryzjer też dostanie wirusa I 80 procent że o tym się nie dowie, i jak ma poniżej 60 lat to 99 procent że przeżyje bez problemu. A gdyby ten wirus nie miał imienia jak setki innych to by nad tym nie zastanowił I zaoszczędzil nerwy.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Fryzjer

Nie mamy zakazu prowadzenia działalności. Ja mam salon otwarty z nowymi zasadami: praca w systemie 1:1, obowiązkowa dezynfekcja rąk po wejściu, ode mnie klienci dostają maskę oraz rękawiczki, ja pracuję w masce HEPA i Ffp3 także caly czas. Poza tym wszystko jednorazowe, także mój fartuch. Dezynfekuję powierzchnię i narzędzia jak zawsze, po każdym klienci, teraz dodatkowo - klamki i terminal po i przed każdym klientem. Obsługuje tylko 3 osoby w ciągu dnia z przerwami polgodzinnymi na dezynfekcję powierzchni. Przed przyjściem wypełniasz ankietę dot ryzyka złamania kwarantanny czy widzenia się z kimś kto przyjechał z zagranicy. Mam termometr i nie mogę go używać, takie warunki trzeba zaakceptować chcac umówić się na wizytę. I pracuje oficjalnie, nie zamykam lokalu i pracuje na zapleczu, jak niektórzy znajomi fryzjerzy... jestem mgr inz w zakresie biochemii, także mistrzem w zakresie fryzjerstwa damsko męskiego i szkoleniowcem, mam duże doświadczenie w pracy skoncentrowanej na sterylność . Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej zapraszam na profil na FB Hair by Sobocinska lub sobocinska.com.pl
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 13

Też o tym pomyślałem w zeszłym tygodniu. Akurat moje ulubione miejsce na szczęście jest otwarte. We Wrzeszczu na Kościuszki (chyba 27) jest salon "U Beaty". Dobry serwis, miła obsługa, polecam ;-)
Tak samo na Siedlce tuż obok przystanku "Skrajna" jest malutki salon fryzjerski. Jak przechodzę obok to zawsze widzę otwarte drzwi.
Ogólnie we Wrzeszczu jest dużo salonów, kilka z nich też napewno są nadał otwarte.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Fryzjer

Studio Trendy ul.Studzienki polecam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na szczęście już jest zakaz prowadzenia działalności dla fryzjerów, kosmetyczek i salonów tatuaży. Te, które przetrwają całkowity zastój, potem będą mieć klientów od groma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja sie sam strzyge zakladam garnek, obcinam dookoła a potem troche maszynka i gra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na szczęście zdążyłam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie bezpieczniej trzymać oszczędności (9 odpowiedzi)

Czy na kontach czy powypłacać i schować gdzieś w domu ? Obawiam się, że podczas recesji mogą...

przeprowadzka !!?? (34 odpowiedzi)

Sprzedaliśmy dom, kupiliśmy drugi. Musimy się przeprowadzić... Czy zamawiać firmę...

W szczepionkach znajdują się nanoroboty. Koniec człowieka analogowego. (24 odpowiedzi)

To już nie jest teoria spiskowa tylko coraz bardziej wyjawiający się opinii publicznej fakt. W...