Teresa Ogrodnik - opinia (1) Usługa wykonana zgodnie z życzeniem, bardzo dobrze, jestem bardzo zadowolona.... Teresa Ogrodnik Katarzyna - opinia (1) Z usług Ani korzystam od wielu lat. Jestem bardzo zadowolona i polecam. Katarzyna Katarzyna - opinia (1) Korzystam od lat z całą rodziną i zawsze jesteśmy zadowoleni. Nie mam obaw... Katarzyna
bardzo zadowolona panna młoda (1) Pani Ania uczesała mnie pięknie i szybko, fryzura trzymała się prawie całe... sisi Super (1) Pierwszy raz korzystalam z usug Pani Ani.Jestem bardzo zadowolona!Dobor... magda Gorąco polecam! (1) Z usług Pani Ani skorzystałam dziś po raz pierwszy(skuszona opiniami na... Beata Witam (1) Z usług pani Ani skorzystałam po raz pierwszy. Kolor dobrany idealnie, po... Monika Fryzjerka 24 (1) Korzystałam wielokrotnie i nigdy się nie zawiodłam. Ciężko choruję i trudno... anka2300 Polecam!! (1) Jestem bardzo zadowolona z usług fryzjerskich Pani Ani. Dobrze dobiera kolor,... Agnieszka - Pruszcz Gdański Profesjonalizm (1) Korzystałam z usług Pani Ani dwa razy i spotkałam się z szybką, miłą obsługą,... Kalimba POLECAM (1) Z usług Ani korzystam już z ponad dwa lata.Jest bardzo dobrą fryzjerką,... Ela Polecam!! (1) Jestem bardzo zadowolona z usług fryzjerskich Pani Ani. Dobrze ścina włosy,... Agnieszka Bardzo zadowolona (1) Pani Ania czesała mnie na wesele gdzie byłam świadkową.Przyjechała do mnie do... gwiazdka85 Njalepsza fryzjerka (1) Pani Ania jest niesamowita, moje włosy po jej każdej wizycie wyglądają... Gosia Polecam (1) Gorąco polecam Panią Anie. Od kilku lat jest moją ulubioną fryzjerką dla... Katarzyna REWELACYJNA FRYZJERKA!! (1) Korzystałam ostatnio z usług Pani Anny jestem bardzo zadowolona gdyż, nie... Karolina Polecam (1) Profesjonalne usługi Magda Polecam (1) Fryzjerka bardzo miła , punktualna,( mimo dzisiejszej pogody), ma ciekawe... Kasia Zdecydowanie polecam! (1) Polecam wszystkim usługi Pani Ani. Korzystam z jej usług już od jakiegoś... Grzegorz Polecam wszytskim nie zdecydowanym (1) Witam Panią Anie znalazł mój chłopak w internecie , jak też umówił nas na... milagros