Wielkie WOW (1) Za każdym razem jak przychodzę do Fukafe to nie moge sie napatrzeć na ciasta!... Marta Zniesmaczona (1) Jedyna pozytywna opinia to lokalizacja. Menu nawet w lokalu nie ma, z... zniesmaczona Kawa (1) Po tylu miesiącach patrząc na komentarze niewiele się zmieniło. Pani przyszła... Monika
bardzo słabo (1) 03-12-2017 byłam z rodziną, kawy smakowały jakby były z wypłukanego ekspresu,... Monika klimat super, desery super ale obsługa opieszała (1) jak tytule: klimat super (odnowiona Wajdeloty), menu smaczne, ładny wystrój,... Agnieszka Na pierwszej wizycie kawiarnia na plus (1) Obsługa miła, uśmiechnięta, pomocna, chętna do rozmów. Menu perfekcyjne;... Ola Nie polecam (1) 35 minut czekaliśmy na kawę i ciastko. Tylko dwa stoliki zajęte więc... Basia Świetne miejsce! (1) Moim zdaniem jedna z najładniejszych i najprzyjemniejszych kawiarni w... klaudix Bardzo przyjemne miejsce (1) Bardzo pyszne ciasta i aromatyczna kawa. Na pewno wrócę. z Gdańska Jednak nie. (1) Bylam dwa razy. Wnetrze przytulne a obsluga ok. ciasta w smaku dobre o bardzo... Ania miło, smacznie, ale... (1) Fajnie, oryginalnie, smacznie, ale cena 9 zł za dzbaneczek wrzątku i dwie... VERONICA Obsługa nadal bez zmian (1) Byłam ostatnio i także musiałam niespodziewanie długo czekać na kawałek... Patrycja Rozwijajcie się! (1) Doceniam dbałość o standardy przygotowywania napojów. Kawa zawsze była... Mazibanana mieszane uczucia (1) Na dzbanek herbaty czekałam 20 minut. Na kawałek ciasta kolejne 20 minut.... Lena pysznie, ale drogo (1) Jedzenie bardzo smaczne, dość długo czekałam na swoją porcję, a koleżanka... Paola Polecam (1) Lokal ma potencjał.Trochę długi czas oczekiwania na posiłki.Dania.które... marcus to lubię:) (1) Przyjemna kawiarnia z przesympatyczną obsługą. Byłam kilka razy i na pewno... meduza M. - opinia (1) Moje ciastko było połową normalnej porcji. Pod koniec dnia kiedy zostały 4... M. Po prostu rewelacja! (1) Odkryłem FUKAFE na konwencie tattoo w Gdansku i juz wiem ze maja dozgonnego... dakid ŁR - opinia (1) Rewelacyjna obsługa i klimat, znakomita kawa i ciacho, loty od Giuseppe -... ŁR