Furyk Clinic Stomatologia

Stomatolodzy Implanty

Gdańsk, Jabłoniowa 29/9

Mirosław Boratyński - opinia (1) Profesjonalna i szybka obsługa, do tego w miłej atmosferze. Polecam z... Mirosław Boratyński Piotr M. - opinia (1) Polecam, najlepszy gabinet w Trójmieście. Piotr M. Najlepszy stomatolog (1) Jestem wierna pacjentka . Zadowolona z dokładności wykonywanych zabiegów.... Anna
Najlepszy dentysta (1) Polecam serdecznie! Bardzo profesjonalna obsługa, bezbolesnie, brak... Daria Danilova Stomatolog dla ludzi, nie dla pieniędzy (1) Byłem pozytywnie zaskoczony. Dr Furyk jest osobą niezwykle profesjonalną,... Kamil Polecam gabinet Furyk Clinic (1) Profesjonalne podejście, spokój, dokładność, delikatnie wykonywany zabieg,... Aneta Lekarz godny polecenia (1) Pełen profesjonalizm, spokój, brak pośpiechu, dobrze zaplanowany czas dla... Barbara Polecam z całego serca (1) To najlepszy stomatolog, z jakim miałam do czynienia w moim nie tak już... Anna Polecam zwłaszcza tym, ktorzy boja sie dentysty (1) Profesjonalizm, super kontakt, uśmiech, cierpliwość, najnowszy sprzęt I... Małgorzata Super! (1) Polecam z czystym sumieniem tą klinikę. Z gabinetu wyszłam zadowolona i w... Ania opinia (1) Mogę śmiało powiedzieć, że to najlepszy stomatolog! Wspaniały człowiek,... asia Ola - opinia (1) Pełen profesjonalizm, 100% zaufania, przepiękne otoczenie i bardzo miła... Ola