Monika G-foto

Fotografowanie

Gdańsk, Gdyńska 6

Danuta - ocena (1) Niesamowita fotografka, potrafiąca zdziałać prawdziwe cuda w swoim atelier.... Danuta Teresa H. - ocena (1) Monika G - foto - dzięki Tobie mam dzisiaj wspaniały dzień. Odebrałam... Teresa H. Sara - ocena (1) Przemiła atmosfera podczas sesji. Pani Monika miła profesjonalna i rzetelna... Sara
Joanna - ocena (1) Moniko, dziękuję, że mnie zachęciłaś do wzięcia udziału w sesji. Ja tak... Joanna Sylwia Z. - ocena (1) Monika jest nie tylko świetnym fotografem, ale też wyjątkowym człowiekiem z... Sylwia Z. Marta Z. - ocena (1) Wspaniała fotografka, cudowne zdjęcia, atmosfera podczas sesji niezwykła.... Marta Z. Magda - ocena (1) Polecam! Nie dość, że świetna atmosfera, wspaniała współpraca (zarówno samej... Magda Ewa - ocena (1) Moniś....do Ciebie i do wszystkich zainteresowanych i tych,które tylko... Ewa Agnieszka - ocena (1) Serdecznie polecam Monikę! Monika jest profesjonalna, sympatyczna i pięknie... Agnieszka Monika - ocena (1) Profesjonalistka w każdym calu. Począwszy od pierwszego spotkania przy kawie... Monika Ania - ocena (1) Polecam Monikę z całego serca. Dziękuję za tak cudowne i magiczne zdjęcia.... Ania Aleksandra - ocena (1) Polecam Panią Fotograf. Sesja przebiegła w przemiłej atmosferze, pomimo braku... Aleksandra Edyta Czerniak - ocena (1) Monia jest najlepsza. Nie sądziłam, że mogę tak dobrze i seksownie wyglądać... Edyta Czerniak Izabela - ocena (1) Sesja u Moniki była dla mnie czymś więcej niż piękną pamiątką. Monika na... Izabela Izabela - opinia (1) Od jakiegoś czasu poważnie choruje. Ciężko zaakceptować fakt, jak pod wpływem... Izabela Agnieszka - opinia (1) Chciałam poraz pierwszy strobic sobie sesję sexi i sensualną. Po obejrzeniu... Agnieszka Hania - opinia (2) Super atmosfera podczas sesji, umiejętność pracy fotografa z laikiem, co to... Hania Krystian - opinia (1) rewelacyjna atmosfera podczas sesji, niesamowite studio fotograficzne (jedna... Krystian Monika - opinia (1) Polecam z całego serca. Najlepszy fotograf. Zdjęcia wspaniałe, atmosfera... Monika Sylwia - opinia (1) Zdecydowałam się spełnić swoje marzenie i zafundowałam sobie sesję zdjęciową... Sylwia